Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
28. 10. 21 Čt15:10Ron má chybu 2D (SD)
 15:10Vlk a lev 2D (SD)
 15:20 , 19:30 , 20:20Duna 2D (ST)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Zbožňovaný 2D (OV)
 16:00 , 17:20Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 16:10 , 18:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ST)
 17:30Duna 3D (ST)
 17:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 17:50Toxikoma 2D (ST)
 18:20Jan Werich 2D (OV)
 18:30Halloween zabíja 2D (ST)
 19:50Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 20:25Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 20:50Parožie 2D (ST)
29. 10. 21 Pá13:00 , 19:50Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 13:00 , 14:00 , 16:00 , 17:20Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 13:00 , 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 13:10100% vlk 2D (SD)
 13:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:30Láska na špičkách 2D (OV)
 15:10Vlk a lev 2D (SD)
 15:20 , 19:30 , 20:20Duna 2D (ST)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Zbožňovaný 2D (OV)
 16:10 , 18:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ST)
 17:30Duna 3D (ST)
 17:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 17:50Toxikoma 2D (ST)
 18:20Jan Werich 2D (OV)
 18:30Halloween zabíja 2D (ST)
 20:30Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40Vtelenie zla 2D (ST)
 20:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 20:50Parožie 2D (ST)
30. 10. 21 So13:00 , 19:50Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 13:00 , 14:00 , 16:00 , 17:20Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 13:00 , 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 13:10100% vlk 2D (SD)
 13:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:30Láska na špičkách 2D (OV)
 15:10Vlk a lev 2D (SD)
 15:20 , 19:30 , 20:20Duna 2D (ST)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Zbožňovaný 2D (OV)
 16:10 , 18:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ST)
 17:30Duna 3D (ST)
 17:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 17:50Toxikoma 2D (ST)
 18:20Jan Werich 2D (OV)
 18:30Halloween zabíja 2D (ST)
 20:30Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40V zajatí démonov 3 2D (ST)
 20:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 20:50Parožie 2D (ST)
31. 10. 21 Ne13:00 , 19:50Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 13:00 , 14:00 , 16:00 , 17:20Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 13:00 , 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 13:10100% vlk 2D (SD)
 13:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:30Láska na špičkách 2D (OV)
 15:10Vlk a lev 2D (SD)
 15:20 , 19:30 , 20:20Duna 2D (ST)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Zbožňovaný 2D (OV)
 16:10 , 18:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ST)
 17:30Duna 3D (ST)
 17:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 17:50Toxikoma 2D (ST)
 18:20Jan Werich 2D (OV)
 18:30Halloween zabíja 2D (ST)
 20:30Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40Candyman 2D (ČT)
 20:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 20:50Parožie 2D (ST)
01. 11. 21 Po13:00 , 19:50Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 13:00 , 14:00 , 16:00 , 17:20Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 13:00 , 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 13:10100% vlk 2D (SD)
 13:10Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:30Láska na špičkách 2D (OV)
 15:10Vlk a lev 2D (SD)
 15:20 , 19:30 , 20:20Duna 2D (ST)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Zbožňovaný 2D (OV)
 16:10 , 18:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ST)
 17:30Duna 3D (ST)
 17:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 17:50Toxikoma 2D (ST)
 18:20Jan Werich 2D (OV)
 18:30Halloween zabíja 2D (ST)
 20:25Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 20:50Parožie 2D (ST)
02. 11. 21 Út15:10Vlk a lev 2D (SD)
 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:20 , 19:30Duna 2D (ST)
 15:30 , 17:20Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 15:40Zbožňovaný 2D (OV)
 16:10 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ST)
 17:30Duna 3D (ST)
 17:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 17:50Toxikoma 2D (ST)
 18:00Želanie pre Ježiška 2D (OV)
 18:20Jan Werich 2D (OV)
 18:30Halloween zabíja 2D (ST)
 19:50Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 20:25Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 20:50Parožie 2D (ST)
03. 11. 21 St15:10Ron má chybu 2D (SD)
 15:10Vlk a lev 2D (SD)
 15:20 , 16:50 , 19:30Duna 2D (ST)
 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Zbožňovaný 2D (OV)
 16:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ST)
 17:20Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 17:30Duna 3D (ST)
 17:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 17:50Toxikoma 2D (ST)
 18:20Jan Werich 2D (OV)
 18:30Halloween zabíja 2D (ST)
 19:50Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 20:00Eternals 2D (ST)
 20:25Zelený rytier 2D (ČT)
 20:40Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 20:50Parožie 2D (ST)
04. 11. 21 Čt17:10 , 20:30Eternals 2D (ST)
 20:00The Doors: Live at the Bowl ´68 Special Edition
05. 11. 21 Pá17:10 , 20:30Eternals 2D (ST)
06. 11. 21 So17:10 , 20:30Eternals 2D (ST)
07. 11. 21 Ne17:10 , 20:30Eternals 2D (ST)
08. 11. 21 Po17:10 , 20:30Eternals 2D (ST)
09. 11. 21 Út17:10 , 20:30Eternals 2D (ST)
10. 11. 21 St17:10 , 20:30Eternals 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.