Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Liberecký kraj - Česká Lípa
Crystal
02. 02. 23 Čt15:30Úžasný Mauric
 17:30Ostrov
 20:00Někdo klepe na dveře
03. 02. 23 Pá15:30Úžasný Mauric
 17:30Ostrov
 20:00Někdo klepe na dveře
04. 02. 23 So15:00Mumie
 17:00Avatar: The Way Of Water 3D
 20:15Ostrov
05. 02. 23 Ne15:00Mumie
 17:00Avatar: The Way Of Water 3D
 20:15Ostrov
06. 02. 23 Po17:30Přání k narozeninám
 20:00Plastic Symphony
07. 02. 23 Út17:30Přání k narozeninám
 20:15Muž jménem Otto
08. 02. 23 St15:00Buko
 17:30Muž jménem Otto
 20:00Někdo klepe na dveře
09. 02. 23 Čt15:00Asterix a Obelix: Říše středu
 17:00Titanic: 25. výročí 3D HFR
 20:15Bez kalhot: Poslední tanec
10. 02. 23 Pá15:00Asterix a Obelix: Říše středu
 17:00Titanic: 25. výročí 3D HFR
 20:15Bez kalhot: Poslední tanec
11. 02. 23 So15:00Asterix a Obelix: Říše středu
 17:00Titanic: 25. výročí 3D HFR
 20:15Ostrov
12. 02. 23 Ne15:00Asterix a Obelix: Říše středu
 17:00Avatar: The Way Of Water 3D
 20:15Ostrov
13. 02. 23 Po17:30Muž jménem Otto
14. 02. 23 Út17:30Muž jménem Otto
 20:00Bez kalhot: Poslední tanec
15. 02. 23 St17:00Titanic: 25. výročí 3D HFR
 20:15Bez kalhot: Poslední tanec
16. 02. 23 Čt15:30Mumie
 17:30Ant-Man a Wasp: Guantumania
 20:00Ostrov
17. 02. 23 Pá15:30Mumie
 17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D
 20:00Ostrov
18. 02. 23 So15:30Asterix a Obelix: Říše středu
 17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D
 20:00Bez kalhot: Poslední tanec
19. 02. 23 Ne15:30Asterix a Obelix: Říše středu
 17:30Ant-Man a Wasp: Guantumania
 20:00Bez kalhot: Poslední tanec
20. 02. 23 Po17:30Ant-Man a Wasp: Guantumania
 20:00Všechno dobře dopadne
21. 02. 23 Út17:30Ant-Man a Wasp: Guantumania
 20:00Avatar: The Way Of Water
22. 02. 23 St15:00Grand Prix
 17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D
 20:00Avatar: The Way Of Water
23. 02. 23 Čt15:30Zoubková víla
 17:30Děti Nagana
 20:00Medvěd na koksu
24. 02. 23 Pá15:30Zoubková víla
 17:30Děti Nagana
 20:00Medvěd na koksu
25. 02. 23 So15:30Úžasný Mauric
 17:30Děti Nagana
 20:00Láska podle plánu
26. 02. 23 Ne15:30Úžasný Mauric
 17:30Děti Nagana
 20:00Láska podle plánu
27. 02. 23 Po17:00Avatar: The Way Of Water 3D
28. 02. 23 Út17:00Avatar: The Way Of Water 3D
 20:15Medvěd na koksu
01. 03. 23 St17:30Medvěd na koksu
 20:00Tár
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.