Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
27. 10. 21 St20:45Duna - dab
 21:15Halloween zabíjí
28. 10. 21 Čt10:00 , 12:15 , 14:00 , 16:00Addamsova rodina 2
 10:00 , 20:30Není čas zemřít (DOLBY ATMOS)
 10:15 , 15:10Mimi šéf: Rodinný podnik
 10:30Rozbitý robot Ron
 10:45 , 15:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů
 11:15 , 15:00Myši patří do nebe
 12:45Vlk a lev: Nečekané přátelství
 12:50Zátopek
 13:00 , 17:00 , 19:00Kurz manželské touhy
 13:10 , 17:15 , 20:50Venom 2: Carnage přichází - dab
 14:15 , 17:30 , 20:15Karel
 15:15 , 19:30Duna (DOLBY ATMOS) - tit
 17:40Duna - dab
 18:00Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:20Venom 2: Carnage přichází (DOLBY ATMOS) - tit
 20:40Halloween zabíjí
 21:00Paroží
29. 10. 21 Pá10:00 , 20:30Není čas zemřít (DOLBY ATMOS)
 10:00 , 12:15 , 14:00 , 16:00Addamsova rodina 2
 10:15 , 15:10Mimi šéf: Rodinný podnik
 10:30Rozbitý robot Ron
 10:45 , 15:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů
 11:15 , 15:00Myši patří do nebe
 12:45Vlk a lev: Nečekané přátelství
 12:50Zátopek
 13:00 , 17:00 , 19:00Kurz manželské touhy
 13:10 , 17:15 , 20:50Venom 2: Carnage přichází - dab
 14:15 , 17:30 , 20:15Karel
 15:15 , 19:30Duna (DOLBY ATMOS) - tit
 17:40Duna - dab
 18:00Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:20Venom 2: Carnage přichází (DOLBY ATMOS) - tit
 20:40Halloween zabíjí
 21:00Paroží
30. 10. 21 So10:00 , 20:30Není čas zemřít (DOLBY ATMOS)
 10:00 , 12:15 , 14:00 , 16:00Addamsova rodina 2
 10:15 , 15:10Mimi šéf: Rodinný podnik
 10:30Rozbitý robot Ron
 10:45 , 15:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů
 11:15 , 15:00Myši patří do nebe
 12:45Vlk a lev: Nečekané přátelství
 12:50Zátopek
 13:00 , 17:00 , 19:00Kurz manželské touhy
 13:10 , 17:15 , 20:50Venom 2: Carnage přichází - dab
 14:15 , 17:30 , 20:15Karel
 15:15 , 19:30Duna (DOLBY ATMOS) - tit
 17:40Duna - dab
 18:00Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:20Venom 2: Carnage přichází (DOLBY ATMOS) - tit
 20:40Halloween zabíjí
 21:00Paroží
31. 10. 21 Ne10:00 , 20:30Není čas zemřít (DOLBY ATMOS)
 10:00 , 12:15 , 14:00 , 16:00Addamsova rodina 2
 10:15 , 15:10Mimi šéf: Rodinný podnik
 10:30Rozbitý robot Ron
 10:45 , 15:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů
 11:15 , 15:00Myši patří do nebe
 12:45Vlk a lev: Nečekané přátelství
 12:50Zátopek
 13:00 , 17:00 , 19:00Kurz manželské touhy
 13:10 , 17:15 , 20:50Venom 2: Carnage přichází - dab
 14:15 , 17:30 , 20:15Karel
 15:15 , 19:30Duna (DOLBY ATMOS) - tit
 17:40Duna - dab
 18:00Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:20Venom 2: Carnage přichází (DOLBY ATMOS) - tit
 20:40Halloween zabíjí
 21:00Paroží
01. 11. 21 Po15:00Myši patří do nebe
 15:00 , 16:00Addamsova rodina 2
 15:10Mimi šéf: Rodinný podnik
 15:15 , 19:30Duna (DOLBY ATMOS) - tit
 15:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů
 17:00 , 19:00Kurz manželské touhy
 17:15 , 20:50Venom 2: Carnage přichází - dab
 17:30 , 20:15Karel
 18:00Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:20Venom 2: Carnage přichází (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Není čas zemřít (DOLBY ATMOS)
 20:40Halloween zabíjí
 21:00Paroží
02. 11. 21 Út15:00Myši patří do nebe
 15:00 , 16:00Addamsova rodina 2
 15:10Mimi šéf: Rodinný podnik
 15:15 , 19:30Duna (DOLBY ATMOS) - tit
 15:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů
 17:00 , 19:00Kurz manželské touhy
 17:15 , 20:50Venom 2: Carnage přichází - dab
 17:30 , 20:15Karel
 17:40Duna - dab
 18:00Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:20Venom 2: Carnage přichází (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Není čas zemřít (DOLBY ATMOS)
 20:40Halloween zabíjí
 21:00Paroží
03. 11. 21 St10:00 , 14:00Naděje (FKS)
 15:00 , 16:00Addamsova rodina 2
 15:10Mimi šéf: Rodinný podnik
 15:15 , 19:30Duna (DOLBY ATMOS) - tit
 15:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů
 17:00 , 19:00Kurz manželské touhy
 17:15 , 20:50Venom 2: Carnage přichází - dab
 17:30Karel
 17:40Duna - dab
 18:00Prvok, Šampón, Tečka a Karel
 18:20Venom 2: Carnage přichází (DOLBY ATMOS) - tit
 20:15Eternals - dab - PŘEDPREMIÉRA
 20:30Eternals (DOLBY ATMOS) - PŘEDPREMIÉRA
 20:40Halloween zabíjí
 21:00Paroží
05. 11. 21 Pá19:30MFOF 2021 - slavnostní zahájení
08. 11. 21 Po18:00 , 20:15MFOF 2021
09. 11. 21 Út18:00 , 20:15MFOF 2021
10. 11. 21 St18:00 , 20:15MFOF 2021
 18:30Bernini
24. 11. 21 St18:30Král Lear (NT Live)
01. 12. 21 St18:30Vizionář Modigliani
15. 12. 21 St18:00Louskáček (Královský balet Londýn)
19. 01. 22 St18:30Botticelli - Florencie a Medicejští
02. 02. 22 St18:30Cyrano z Bergeracu (NT Live)
23. 02. 22 St18:30Pompeje - město hříchu
16. 03. 22 St18:30Raffael - mladý génius
06. 04. 22 St18:30Svatý Petr a papežské baziliky Říma 3D
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.