Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
RO - Bukurešť - Bukurešť
Veranda
02. 02. 23 Čt12:00 , 14:20Avatar: Calea Apei 3D (RD)
 13:10Lilu, Lilu, Crocodilu 2D (RD)
 14:40Operatiunea Fortune: Urzeala razboiului 2D (RT)
 15:00 , 17:00 , 19:00Romina, VTM 2D (OV)
 15:30 , 17:40Mumiile: Aventuri moderne 2D (RD)
 15:30 , 17:10Lumea secreta a spiridusilor 2D (RD)
 15:40 , 18:50 , 19:30Babylon 2D (RT)
 16:00 , 18:10 , 20:30Taximetristi 2D (OV)
 16:10Motanul Incaltat: Ultima dorinta 2D (RD)
 16:20Avatar: Calea Apei 3D (RT) ATMOS
 17:00 , 18:20 , 20:50S.O.S.: Aterizare Fortata 2D (RT)
 17:30Un barbat pe nume Otto 2D (RT)
 18:10 , 19:20Si dragostea unde e? 2D (RT)
 19:00 , 21:00Ramon 2D (OV)
 19:40Aproape 2D (RT)
 19:50 , 20:20Avatar: Calea Apei 3D (RT)
 20:00Paianjenul Sfant 2D (RT)
 20:10Babylon 2D (RT) ATMOS
 21:00Cabana de la capatul lumii 2D (RT)
 21:30M3GAN 2D (RT)
03. 02. 23 Pá12:00 , 14:20 , 19:30Avatar: Calea Apei 3D (RD)
 13:30 , 17:30 , 20:30Cabana de la capatul lumii 2D (RT)
 13:40 , 15:50 , 16:40Nastrusnicul motan Maurice 2D RD
 14:30 , 17:00 , 19:45 , 21:00Ramon 2D (OV)
 14:40Lumea secreta a spiridusilor 2D (RD)
 15:10 , 17:00 , 19:00Romina, VTM 2D (OV)
 15:30Mumiile: Aventuri moderne 2D (RD)
 15:40Babylon 2D (RT)
 16:00 , 18:10 , 20:40Taximetristi 2D (OV)
 16:10Motanul Incaltat: Ultima dorinta 2D (RD)
 16:20Avatar: Calea Apei 3D (RT) ATMOS
 18:00BTS: Este doar inceputul 2D (RT)
 18:10Un barbat pe nume Otto 2D (RT)
 18:20 , 19:50 , 20:50S.O.S.: Aterizare Fortata 2D (RT)
 18:40Spiritele din Inisherin 2D (RT)
 18:50 , 20:20Avatar: Calea Apei 3D (RT)
 20:00Aproape 2D (RT)
 20:10Babylon 2D (RT) ATMOS
 21:10M3GAN 2D (RT)
04. 02. 23 So11:30 , 13:40 , 15:50 , 16:40Nastrusnicul motan Maurice 2D RD
 11:40 , 14:40Lumea secreta a spiridusilor 2D (RD)
 11:50 , 12:40 , 14:10 , 15:30Mumiile: Aventuri moderne 2D (RD)
 12:00 , 14:20 , 19:30Avatar: Calea Apei 3D (RD)
 12:10Motanul încaltat: Ultima dorinta 3D (RD)
 12:20 , 14:30 , 16:30 , 17:00 , 19:45 , 21:00Ramon 2D (OV)
 12:30 , 16:20Avatar: Calea Apei 3D (RT) ATMOS
 13:00 , 16:10Motanul Incaltat: Ultima dorinta 2D (RD)
 13:30 , 17:30 , 20:30Cabana de la capatul lumii 2D (RT)
 13:50 , 16:00 , 18:10 , 20:40Taximetristi 2D (OV)
 14:00 , 18:50 , 20:20Avatar: Calea Apei 3D (RT)
 15:10 , 17:00 , 19:00Romina, VTM 2D (OV)
 15:40Babylon 2D (RT)
 18:00BTS: Este doar inceputul 2D (RT)
 18:10Un barbat pe nume Otto 2D (RT)
 18:20 , 19:50 , 20:50S.O.S.: Aterizare Fortata 2D (RT)
 18:40Spiritele din Inisherin 2D (RT)
 20:00Aproape 2D (RT)
 20:10Babylon 2D (RT) ATMOS
 21:10M3GAN 2D (RT)
05. 02. 23 Ne11:30 , 12:50 , 13:40 , 14:50 , 16:40Nastrusnicul motan Maurice 2D RD
 11:40 , 14:40Lumea secreta a spiridusilor 2D (RD)
 11:50 , 12:40 , 14:10 , 15:30Mumiile: Aventuri moderne 2D (RD)
 12:00 , 14:20 , 19:30Avatar: Calea Apei 3D (RD)
 12:10Motanul încaltat: Ultima dorinta 3D (RD)
 12:20 , 14:30 , 16:30 , 17:00 , 19:45 , 21:00 , 21:30Ramon 2D (OV)
 12:30 , 16:20Avatar: Calea Apei 3D (RT) ATMOS
 13:00 , 16:10Motanul Incaltat: Ultima dorinta 2D (RD)
 13:50 , 16:00 , 18:10 , 20:40Taximetristi 2D (OV)
 14:00 , 18:50 , 20:20Avatar: Calea Apei 3D (RT)
 15:10 , 17:00 , 19:00Romina, VTM 2D (OV)
 15:40Babylon 2D (RT)
 17:10 , 19:20Cabana de la capatul lumii 2D (RT)
 17:30Si dragostea unde e? 2D (RT)
 18:10Un barbat pe nume Otto 2D (RT)
 18:20 , 19:50 , 20:50S.O.S.: Aterizare Fortata 2D (RT)
 18:40Spiritele din Inisherin 2D (RT)
 20:00Aproape 2D (RT)
 20:10Babylon 2D (RT) ATMOS
 21:10M3GAN 2D (RT)
06. 02. 23 Po12:00 , 14:20 , 19:30Avatar: Calea Apei 3D (RD)
 12:50 , 13:40 , 14:50 , 16:40Nastrusnicul motan Maurice 2D RD
 14:30 , 17:00 , 19:45 , 21:30Ramon 2D (OV)
 14:40Lumea secreta a spiridusilor 2D (RD)
 15:10 , 17:00 , 19:00Romina, VTM 2D (OV)
 15:30Mumiile: Aventuri moderne 2D (RD)
 15:40Babylon 2D (RT)
 16:00 , 18:10 , 20:40Taximetristi 2D (OV)
 16:10Motanul Incaltat: Ultima dorinta 2D (RD)
 16:20Avatar: Calea Apei 3D (RT) ATMOS
 17:10 , 19:20 , 21:00Cabana de la capatul lumii 2D (RT)
 17:30Si dragostea unde e? 2D (RT)
 18:10Un barbat pe nume Otto 2D (RT)
 18:20 , 19:50 , 20:50S.O.S.: Aterizare Fortata 2D (RT)
 18:40Spiritele din Inisherin 2D (RT)
 18:50 , 20:20Avatar: Calea Apei 3D (RT)
 20:00Aproape 2D (RT)
 20:10Babylon 2D (RT) ATMOS
 21:10M3GAN 2D (RT)
07. 02. 23 Út12:00 , 14:20 , 19:30Avatar: Calea Apei 3D (RD)
 12:10Motanul încaltat: Ultima dorinta 3D (RD)
 12:20 , 14:30 , 16:30 , 17:00 , 19:45 , 21:30Ramon 2D (OV)
 12:30 , 16:20Avatar: Calea Apei 3D (RT) ATMOS
 12:40 , 14:10 , 15:30Mumiile: Aventuri moderne 2D (RD)
 12:50 , 13:40 , 14:50 , 16:40Nastrusnicul motan Maurice 2D RD
 13:00 , 16:10Motanul Incaltat: Ultima dorinta 2D (RD)
 13:50 , 16:00 , 18:10 , 20:40Taximetristi 2D (OV)
 14:00 , 18:50 , 20:20Avatar: Calea Apei 3D (RT)
 14:40Lumea secreta a spiridusilor 2D (RD)
 15:10 , 17:00 , 19:00Romina, VTM 2D (OV)
 15:40Babylon 2D (RT)
 17:10 , 19:20 , 21:00Cabana de la capatul lumii 2D (RT)
 17:30Si dragostea unde e? 2D (RT)
 18:10Un barbat pe nume Otto 2D (RT)
 18:20 , 19:50 , 20:50S.O.S.: Aterizare Fortata 2D (RT)
 18:40Spiritele din Inisherin 2D (RT)
 20:00Aproape 2D (RT)
 20:10Babylon 2D (RT) ATMOS
 21:10M3GAN 2D (RT)
08. 02. 23 St12:00 , 14:20 , 19:30Avatar: Calea Apei 3D (RD)
 12:50 , 13:40 , 14:50 , 16:40Nastrusnicul motan Maurice 2D RD
 14:30 , 17:00 , 19:00 , 19:45 , 21:00 , 21:30Ramon 2D (OV)
 14:40Lumea secreta a spiridusilor 2D (RD)
 15:10 , 17:00Romina, VTM 2D (OV)
 15:30Mumiile: Aventuri moderne 2D (RD)
 15:40Babylon 2D (RT)
 16:00 , 18:10 , 20:40Taximetristi 2D (OV)
 16:10Motanul Incaltat: Ultima dorinta 2D (RD)
 16:20Avatar: Calea Apei 3D (RT) ATMOS
 17:10 , 19:20 , 21:20Cabana de la capatul lumii 2D (RT)
 17:30Si dragostea unde e? 2D (RT)
 18:10Un barbat pe nume Otto 2D (RT)
 18:20 , 19:50 , 20:50S.O.S.: Aterizare Fortata 2D (RT)
 18:40Spiritele din Inisherin 2D (RT)
 18:50 , 20:20Avatar: Calea Apei 3D (RT)
 19:00Magic Mike: Ultimul dans 2D (RT)
 20:00Orice, oriunde, oricand 2D (RT)
 20:10Babylon 2D (RT) ATMOS
 21:10M3GAN 2D (RT)
09. 02. 23 Čt12:00 , 14:20Avatar: Calea Apei 3D (RD)
 12:50 , 13:40 , 14:50 , 16:40Nastrusnicul motan Maurice 2D RD
 14:30 , 17:00 , 19:00 , 19:45 , 21:00 , 21:30Ramon 2D (OV)
 14:40Lumea secreta a spiridusilor 2D (RD)
 15:10 , 17:00Romina, VTM 2D (OV)
 15:30Mumiile: Aventuri moderne 2D (RD)
 15:40Babylon 2D (RT)
 16:00 , 18:10 , 20:40Taximetristi 2D (OV)
 16:10Motanul Incaltat: Ultima dorinta 2D (RD)
 16:20Avatar: Calea Apei 3D (RT) ATMOS
 17:10 , 19:20 , 21:20Cabana de la capatul lumii 2D (RT)
 17:30Si dragostea unde e? 2D (RT)
 18:10Un barbat pe nume Otto 2D (RT)
 18:20 , 19:50 , 20:50S.O.S.: Aterizare Fortata 2D (RT)
 18:40Spiritele din Inisherin 2D (RT)
 18:50 , 20:20Avatar: Calea Apei 3D (RT)
 19:00Magic Mike: Ultimul dans 2D (RT)
 19:30Titanic 3D (RT)
 20:00Orice, oriunde, oricand 2D (RT)
 20:10Babylon 2D (RT) ATMOS
 21:10M3GAN 2D (RT)
11. 02. 23 So17:00Punguta cu doi bani Live Show (OV)
 17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
12. 02. 23 Ne17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
15. 02. 23 St19:00 , 21:00Ramon 2D (OV)
16. 02. 23 Čt19:00 , 21:00Ramon 2D (OV)
17. 02. 23 Pá17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
18. 02. 23 So17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
19. 02. 23 Ne17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
20. 02. 23 Po17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
21. 02. 23 Út17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
22. 02. 23 St17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
 19:00 , 21:00Ramon 2D (OV)
23. 02. 23 Čt17:20 , 19:30Ouale, franceza si ardelenii 2D (OV)
 19:00 , 21:00Ramon 2D (OV)
25. 02. 23 So17:00Povestea celor trei purcelusi Live Show (OV)
01. 03. 23 St19:00 , 21:00Ramon 2D (OV)
02. 03. 23 Čt19:00 , 21:00Ramon 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.