Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV
02. 02. 23 Čt15:10 , 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 15:30Zúbková víla 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50 , 17:50Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 17:30 , 20:00Slúžka 2D (OV)
 18:20M3GAN 2D (ST)
 19:00Babylon 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20Želanie k narodeninám 2D (OV)
 20:30Čo s tým má láska? 2D (ČT)
03. 02. 23 Pá15:10 , 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 15:30Zúbková víla 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 17:30 , 20:00Slúžka 2D (OV)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:20M3GAN 2D (ST)
 19:00Babylon 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20Želanie k narodeninám 2D (OV)
 20:30Čo s tým má láska? 2D (ČT)
04. 02. 23 So13:00 , 15:30Zúbková víla 2D (SD)
 13:00 , 13:40 , 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 13:10 , 15:00Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 13:20Krokodíl Lyle 2D (SD)
 15:10 , 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:30 , 20:00Slúžka 2D (OV)
 17:30André Rieu v Dubline 2D (ČT)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 19:00Babylon 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 20:20Želanie k narodeninám 2D (OV)
05. 02. 23 Ne13:00 , 13:40 , 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 13:00 , 15:30Zúbková víla 2D (SD)
 13:10 , 15:00 , 17:50Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 13:20Krokodíl Lyle 2D (SD)
 15:10 , 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:30 , 20:00Slúžka 2D (OV)
 17:30André Rieu v Dubline 2D (ČT)
 19:00Babylon 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 20:20Želanie k narodeninám 2D (OV)
06. 02. 23 Po15:10 , 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 15:30Zúbková víla 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50 , 17:50Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 17:30 , 20:00Slúžka 2D (OV)
 18:20M3GAN 2D (ST)
 19:00Babylon 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20Želanie k narodeninám 2D (OV)
 20:30Čo s tým má láska? 2D (ČT)
07. 02. 23 Út15:00 , 15:30Zúbková víla 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50 , 17:50Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:30 , 20:00Slúžka 2D (OV)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:20M3GAN 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20Želanie k narodeninám 2D (OV)
 20:30Čo s tým má láska? 2D (ČT)
08. 02. 23 St15:10Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 15:20 , 17:50Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:30Zúbková víla 2D (SD)
 15:35 , 20:30Niekto klope na dvere 2D (ST)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 17:30 , 19:00Slúžka 2D (OV)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:00Ako voda na čokoládu
 20:00Invalid 2D (OV)
 20:20Želanie k narodeninám 2D (OV)
12. 02. 23 Ne10:00PACI PAC TURNÉ V CINEMAX
14. 02. 23 Út18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
15. 02. 23 St19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
 20:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
16. 02. 23 Čt17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
17. 02. 23 Pá17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
18. 02. 23 So17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
19. 02. 23 Ne17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
20. 02. 23 Po17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
21. 02. 23 Út17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
22. 02. 23 St17:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.