Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
02. 02. 23 Čt15:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 16:00Babylon 2D (ST)
 16:40Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 19:30Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:20M3GAN 2D (ST)
 20:30Niekto klope na dvere 2D (ST)
03. 02. 23 Pá15:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 16:00Babylon 2D (ST)
 16:40Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:30 , 20:20Slúžka 2D (OV)
 19:40Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:30Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:50M3GAN 2D (ST)
04. 02. 23 So13:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 13:10 , 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 14:00Zúbková víla 2D (SD)
 14:20 , 15:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 16:00Babylon 2D (ST)
 16:40Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:00 , 20:20Slúžka 2D (OV)
 19:40Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:20M3GAN 2D (ST)
 20:30Niekto klope na dvere 2D (ST)
05. 02. 23 Ne13:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 13:10 , 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 14:00Zúbková víla 2D (SD)
 14:20 , 15:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 16:00Babylon 2D (ST)
 16:40Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 19:30Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:20M3GAN 2D (ST)
 20:30Niekto klope na dvere 2D (ST)
06. 02. 23 Po15:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 16:00Babylon 2D (ST)
 16:40Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 19:30Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:20M3GAN 2D (ST)
 20:30Niekto klope na dvere 2D (ST)
07. 02. 23 Út15:00Zúbková víla 2D (SD)
 15:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 16:00Babylon 2D (ST)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:00 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 19:30Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:20Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
08. 02. 23 St15:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40 , 16:10Zúbková víla 2D (SD)
 17:30Invalid 2D (OV)
 18:00Ako voda na čokoládu
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:00Slúžka 2D (OV)
 19:40Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:30Niekto klope na dvere 2D (ST)
11. 02. 23 So10:00PACI PAC TURNÉ V CINEMAX
14. 02. 23 Út18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
15. 02. 23 St19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
16. 02. 23 Čt18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
17. 02. 23 Pá18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
18. 02. 23 So18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
19. 02. 23 Ne18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
20. 02. 23 Po18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
21. 02. 23 Út18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
22. 02. 23 St18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.