Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
05. 12. 21 Ne10:00Tlapková patrola ve filmu
 17:00Tady hlídáme my
 18:00Dokud nás Bůh nerozdělil
 19:30Resident Evil: Raccoon City
06. 12. 21 Po17:00Eternals
 18:00Francouzská depeše Liberty, Kansas
 20:00Prvok, Šamp_n, Tečka a Karel
07. 12. 21 Út17:00Encanto
 18:00Budiž voda
 19:30Přání Ježíškovi
08. 12. 21 St09:30Láska na špičkách
 17:00Encanto
 18:00Francouzská depeše Liberty, Kansas
 19:30Přání Ježíškovi
09. 12. 21 Čt17:00Přání Ježíškovi
 18:00Můj soused Totoro
 19:30Není čas zemřít
10. 12. 21 Pá17:00Přání Ježíškovi
 18:00Přes hranici
 19:30Není čas zemřít
11. 12. 21 So17:00Přání Ježíškovi
 18:00Barevný sen
 19:30West Side Story
12. 12. 21 Ne10:00Princezna zakletá v čase
 15:00MET Eurydika
 18:00Myši patří do nebe
 19:30West Side Story
13. 12. 21 Po17:00100% vlk
 18:00Hlas lásky
 19:30Klan Gucci
14. 12. 21 Út17:00Vlk a lev: Nečekané přátelství
 18:00Stingl - Malý velký Okima
 19:30Duna
15. 12. 21 St09:30Kryštof
 17:00Vlk a lev: Nečekané přátelství
 18:00Hlas lásky
 19:30Duna
16. 12. 21 Čt17:00SEAL TEAM: Pár správných lachtanů
 18:00Poslední souboj
 19:30Spider-Man: Bez domova
17. 12. 21 Pá17:00SEAL TEAM: Pár správných lachtanů
 18:00Není čas zemřít
 19:30Spider-Man: Bez domova
18. 12. 21 So17:00Addamsova rodina 2
 18:00Spider-Man: Bez domova
 19:30Klan Gucci
19. 12. 21 Ne10:00Zpívej
 17:00Addamsova rodina 2
 18:00Spider-Man: Bez domova
 19:30Prvok, Šamp_n, Tečka a Karel
20. 12. 21 Po17:00O čertovi a jiné vánoční pohádky
 18:00Paříž, 13. obvod
 19:30Venom 2: Carnage přichází
21. 12. 21 Út17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Muž zbavený tíže
 19:30Přání Ježíškovi
22. 12. 21 St09:00Zátopek
 09:30Kurz manželské touhy
 17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Paříž, 13. obvod
 19:30Přání Ježíškovi
23. 12. 21 Čt17:00Zpívej 2
 18:00Král Richard: Zrození šampi_nek
 19:30Matrix Resurrections
24. 12. 21 Pá07:00 , 08:00 , 10:00 , 11:00Karel
27. 12. 21 Po17:00Zpívej 2
 18:00Klan Gucci
 19:30Šťastný nový rok 2
28. 12. 21 Út17:00Zpívej 2
 18:00West Side Story
 19:30Matrix Resurrections
29. 12. 21 St09:30Karel
 17:00Zpívej 2
 18:00West Side Story
 19:30Matrix Resurrections
30. 12. 21 Čt17:00Dračí princezna
 18:00Šťastný nový rok
 19:30Šťastný nový rok 2
09. 01. 22 Ne15:00MET Popelka
06. 02. 22 Ne15:00MET Rigoletto
20. 03. 22 Ne15:00MET Ariadna na Naxu
03. 04. 22 Ne15:00MET Don Carlos
15. 05. 22 Ne15:00MET Turandot
29. 05. 22 Ne15:00MET Lucie z Lammermooru
12. 06. 22 Ne15:00MET Hamlet
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.