Obdob od:
 
Obdob do:
 
Msto:
Nzev zazen:
Druh zazen:
Nzev akce:
Zobrazen dle:
   
R - Olomoucký kraj - Olomouc
Olympia
02. 02. 23 t15:30Úasný Mauric 2D (D)
 15:40 , 19:40Avatar: The Way of Water 2D (D)
 15:40ZOUBKOVÁ VÍLA 2D (D)
 15:50Kocour v botách: Poslední pání 2D (D)
 16:00Avatar: The Way of Water 3D (D)
 16:10Mumie 2D (D)
 17:30Mu jménem Otto 2D (T)
 17:50Pání k narozeninám 2D (D)
 18:00 , 19:30 , 20:10Ostrov 2D (D)
 18:10Asterix a Obelix: íe stedu 2D (D)
 20:00Nkdo klepe na dvee 2D (T)
 20:00Spravedlnost pro Emmetta Tilla 2D (T)
 20:30M3GAN 2D (T)
03. 02. 23 Pá11:20 , 15:30Úasný Mauric 2D (D)
 11:30 , 13:30 , 15:50Kocour v botách: Poslední pání 2D (D)
 11:40Babylon 2D (T)
 11:50 , 13:45 , 16:10Mumie 2D (D)
 13:00 , 17:30Mu jménem Otto 2D (T)
 13:20ZOUBKOVÁ VÍLA 2D (D)
 13:50 , 15:20Asterix a Obelix: íe stedu 2D (D)
 15:40 , 19:40Avatar: The Way of Water 2D (D)
 16:00Avatar: The Way of Water 3D (D)
 17:50Pání k narozeninám 2D (D)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:00 , 19:30 , 20:10Ostrov 2D (D)
 20:00Spravedlnost pro Emmetta Tilla 2D (T)
 20:00Nkdo klepe na dvee 2D (T)
 20:30M3GAN 2D (T)
04. 02. 23 So11:20 , 15:30Úasný Mauric 2D (D)
 11:30 , 13:30 , 15:50Kocour v botách: Poslední pání 2D (D)
 11:40Babylon 2D (T)
 11:50 , 13:45 , 16:10Mumie 2D (D)
 13:00 , 17:30Mu jménem Otto 2D (T)
 13:20ZOUBKOVÁ VÍLA 2D (D)
 13:50 , 15:20Asterix a Obelix: íe stedu 2D (D)
 15:40 , 19:40Avatar: The Way of Water 2D (D)
 16:00Avatar: The Way of Water 3D (D)
 17:50Pání k narozeninám 2D (D)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:00 , 19:30 , 20:10Ostrov 2D (D)
 20:00Nkdo klepe na dvee 2D (T)
 20:00Spravedlnost pro Emmetta Tilla 2D (T)
 20:30M3GAN 2D (T)
05. 02. 23 Ne11:30 , 13:30 , 15:50Kocour v botách: Poslední pání 2D (D)
 11:35 , 15:30Úasný Mauric 2D (D)
 11:40Babylon 2D (T)
 11:50 , 13:45 , 16:10Mumie 2D (D)
 13:00 , 17:30Mu jménem Otto 2D (T)
 13:40 , 15:40ZOUBKOVÁ VÍLA 2D (D)
 13:50 , 18:10Asterix a Obelix: íe stedu 2D (D)
 15:40 , 19:40Avatar: The Way of Water 2D (D)
 16:00Avatar: The Way of Water 3D (D)
 17:50Pání k narozeninám 2D (D)
 18:00 , 19:30 , 20:10Ostrov 2D (D)
 20:00Nkdo klepe na dvee 2D (T)
 20:00Spravedlnost pro Emmetta Tilla 2D (T)
 20:30M3GAN 2D (T)
06. 02. 23 Po15:30Úasný Mauric 2D (D)
 15:40 , 19:40Avatar: The Way of Water 2D (D)
 15:40ZOUBKOVÁ VÍLA 2D (D)
 15:50Kocour v botách: Poslední pání 2D (D)
 16:00Avatar: The Way of Water 3D (D)
 16:10Mumie 2D (D)
 17:30Mu jménem Otto 2D (T)
 17:50Pání k narozeninám 2D (D)
 18:00 , 19:30 , 20:10Ostrov 2D (D)
 18:10Asterix a Obelix: íe stedu 2D (D)
 20:00Nkdo klepe na dvee 2D (T)
 20:00Spravedlnost pro Emmetta Tilla 2D (T)
 20:30M3GAN 2D (T)
07. 02. 23 Út15:30Úasný Mauric 2D (D)
 15:40ZOUBKOVÁ VÍLA 2D (D)
 15:40 , 19:40Avatar: The Way of Water 2D (D)
 15:50Kocour v botách: Poslední pání 2D (D)
 16:00Avatar: The Way of Water 3D (D)
 16:10Mumie 2D (D)
 17:30Mu jménem Otto 2D (T)
 18:00Bez kalhot: Poslední tanec 2D (T)
 18:00 , 19:30 , 20:10Ostrov 2D (D)
 18:10Asterix a Obelix: íe stedu 2D (D)
 20:00Spravedlnost pro Emmetta Tilla 2D (T)
 20:30M3GAN 2D (T)
 20:40Nkdo klepe na dvee 2D (T)
08. 02. 23 St15:30Úasný Mauric 2D (D)
 15:40ZOUBKOVÁ VÍLA 2D (D)
 15:40 , 19:40Avatar: The Way of Water 2D (D)
 15:50Kocour v botách: Poslední pání 2D (D)
 16:00Avatar: The Way of Water 3D (D)
 16:10Mumie 2D (D)
 17:30Mu jménem Otto 2D (T)
 17:50Pání k narozeninám 2D (D)
 18:00 , 19:30 , 20:10Ostrov 2D (D)
 18:10Asterix a Obelix: íe stedu 2D (D)
 20:00Nkdo klepe na dvee 2D (T)
 20:00Spravedlnost pro Emmetta Tilla 2D (T)
 20:30M3GAN 2D (T)
15. 02. 23 St19:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (D)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (T)
 20:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D ATMOS (T)
Program zaízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.