Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
27. 10. 21 St20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 20:40Zelený rytier 2D (ČT)
 20:40Duna 2D (ST)
 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 21:30Správa 2D (OV)
 21:40Venom 2: Carnage prichádza 3D (ST)
28. 10. 21 Čt14:00Vlk a lev 2D (SD)
 14:10 , 15:30 , 16:10 , 17:30Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 14:20Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 14:20 , 17:30 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 14:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 15:40 , 17:40 , 20:00Parožie 2D (ST)
 15:40Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:30Láska na špičkách 2D (OV)
 16:50Duna 3D (ST)
 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:50Správa 2D (OV)
 18:00Jan Werich 2D (OV)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 19:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:20Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40Toxikoma 2D (ST)
 21:30Zelený rytier 2D (ČT)
29. 10. 21 Pá11:30 , 13:40 , 19:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 11:40 , 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 11:40 , 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 11:50 , 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 11:50 , 13:00 , 14:30Vlk a lev 2D (SD)
 12:10 , 14:20Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 12:30100% vlk 2D (SD)
 12:40 , 13:20 , 14:10 , 15:30 , 16:40 , 17:30Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 13:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 13:10 , 20:20Paralelné matky 2D (ČT)
 14:20 , 17:30 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:40Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:40 , 17:40 , 20:00Parožie 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:30Láska na špičkách 2D (OV)
 16:50Duna 3D (ST)
 17:10 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:50Správa 2D (OV)
 18:00Jan Werich 2D (OV)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 19:00Vtelenie zla 2D (ST)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Toxikoma 2D (ST)
 21:30Zelený rytier 2D (ČT)
30. 10. 21 So11:30 , 13:40 , 19:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 11:40 , 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 11:40 , 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 11:50 , 13:00 , 14:30Vlk a lev 2D (SD)
 11:50 , 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 12:10 , 14:20Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 12:30100% vlk 2D (SD)
 12:40 , 13:20 , 14:10 , 15:30 , 16:40 , 17:30Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 13:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 13:10 , 20:20Paralelné matky 2D (ČT)
 14:20 , 17:30 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:40Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:40 , 17:40 , 20:00Parožie 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:30Láska na špičkách 2D (OV)
 16:50Duna 3D (ST)
 17:10 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:50Správa 2D (OV)
 18:00Jan Werich 2D (OV)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 19:00V zajatí démonov 3 2D (ST)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Toxikoma 2D (ST)
 21:30Zelený rytier 2D (ČT)
31. 10. 21 Ne11:30 , 13:40 , 19:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 11:40 , 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 11:40 , 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 11:50 , 13:00 , 14:30Vlk a lev 2D (SD)
 11:50 , 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 12:10 , 14:20Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 12:30100% vlk 2D (SD)
 12:40 , 13:20 , 14:10 , 15:30 , 16:40 , 17:30Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 13:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 13:10 , 20:20Paralelné matky 2D (ČT)
 14:20 , 17:30 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:40Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:40 , 17:40 , 20:00Parožie 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:30Láska na špičkách 2D (OV)
 16:50Duna 3D (ST)
 17:10 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:50Správa 2D (OV)
 18:00Jan Werich 2D (OV)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 19:00Candyman 2D (ČT)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Toxikoma 2D (ST)
 21:00Zelený rytier 2D (ČT)
01. 11. 21 Po11:30 , 13:40 , 19:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 11:40 , 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 11:40 , 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 11:50 , 13:00 , 14:00Vlk a lev 2D (SD)
 11:50 , 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 12:10 , 14:20Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 12:30100% vlk 2D (SD)
 12:40 , 13:20 , 14:10 , 15:30 , 16:10 , 17:30Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 13:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 13:10 , 20:20Paralelné matky 2D (ČT)
 14:20 , 17:30 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:40Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:40 , 17:40 , 20:00Parožie 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 21:00Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:30Láska na špičkách 2D (OV)
 16:50Duna 3D (ST)
 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:50Správa 2D (OV)
 18:00Jan Werich 2D (OV)
 18:10 , 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:40Toxikoma 2D (ST)
 21:30Zelený rytier 2D (ČT)
02. 11. 21 Út14:00Vlk a lev 2D (SD)
 14:10 , 15:30 , 16:10 , 17:30Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 14:20Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 14:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 14:50 , 18:00 , 21:10Duna IMAX 2D (ST)
 15:10Ron má chybu 2D (SD)
 15:40Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:40 , 17:40 , 20:00Parožie 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:30 , 17:50 , 21:50Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 16:30Láska na špičkách 2D (OV)
 16:50Duna 3D (ST)
 17:10 , 19:50 , 20:30Duna 2D (ST)
 18:00Jan Werich 2D (OV)
 18:10 , 21:30Halloween zabíja 2D (ST)
 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 19:00Želanie pre Ježiška 2D (OV)
 19:40Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 20:10Posledný súboj 2D (ST)
 20:20Paralelné matky 2D (ČT)
 20:40Toxikoma 2D (ST)
 21:30Zelený rytier 2D (ČT)
03. 11. 21 St14:00Vlk a lev 2D (SD)
 14:20Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 14:20 , 17:30 , 19:50 , 20:40Duna 2D (ST)
 14:40Ron má chybu 2D (SD)
 14:40Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 14:50Labková patrola vo filme 2D (SD)
 14:50Duna IMAX 2D (ST)
 14:50 , 15:30 , 16:10 , 17:00Rodina Addamsovcov 2 2D (SD)
 15:40Cenzorka + Bolo raz jedno more 2D (ST)
 15:40 , 17:40 , 20:00Parožie 2D (ST)
 15:50Venom 2: Carnage prichádza 3D (ČD)
 16:30Láska na špičkách 2D (OV)
 16:50Duna 3D (ST)
 17:10 , 18:20 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
 17:10 , 20:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČT)
 17:50Správa 2D (OV)
 18:00Jan Werich 2D (OV)
 18:10Venom 2: Carnage prichádza 2D (ČD)
 18:30Zbožňovaný 2D (OV)
 19:00 , 19:30Eternals 2D (ST)
 20:20Paralelné matky 2D (ČT)
 20:30Halloween zabíja 2D (ST)
 20:40Toxikoma 2D (ST)
 21:30Zelený rytier 2D (ČT)
04. 11. 21 Čt14:10 , 17:20 , 20:40Eternals 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:20Eternals IMAX 3D (ST)
 20:00The Doors: Live at the Bowl ´68 Special Edition
05. 11. 21 Pá14:10 , 17:20 , 20:40Eternals 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:20Eternals IMAX 3D (ST)
06. 11. 21 So14:10 , 17:20 , 20:40Eternals 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:20Eternals IMAX 3D (ST)
07. 11. 21 Ne14:10 , 17:20 , 20:40Eternals 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:20Eternals IMAX 3D (ST)
08. 11. 21 Po14:10 , 17:20 , 20:40Eternals 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:20Eternals IMAX 3D (ST)
09. 11. 21 Út15:00 , 18:10 , 21:20Eternals IMAX 3D (ST)
10. 11. 21 St14:10 , 17:20 , 20:40Eternals 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:20Eternals IMAX 3D (ST)
11. 11. 21 Čt14:10 , 17:20 , 20:40Eternals 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:20Eternals IMAX 3D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.