Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Dunajská Streda
CINEMAX DUNAJSKÁ STREDA
02. 02. 23 Čt15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 16:10Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (MD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (MD)
 17:50Čo s tým má láska? 2D (MD)
 18:30M3GAN 2D (ST)
 20:00Slúžka 2D (OV)
 20:10Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:40V zajatí mysle 2D (MD)
03. 02. 23 Pá15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (MD)
 16:10Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 18:30M3GAN 2D (MD)
 20:00Slúžka 2D (OV)
 20:10Niekto klope na dvere 2D (MD)
 20:40V zajatí mysle 2D (MD)
04. 02. 23 So13:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 13:30Muž menom Otto 2D (MD)
 14:20Zúbková víla 2D (MD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (MD)
 16:10Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (MD)
 17:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 18:30M3GAN 2D (ST)
 20:00Slúžka 2D (OV)
 20:10Niekto klope na dvere 2D (MD)
 20:40V zajatí mysle 2D (MD)
05. 02. 23 Ne13:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (MD)
 13:30Muž menom Otto 2D (ST)
 14:20Zúbková víla 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 16:10Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (MD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:50Čo s tým má láska? 2D (MD)
 18:30M3GAN 2D (MD)
 20:00Slúžka 2D (OV)
 20:10Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:40V zajatí mysle 2D (MD)
06. 02. 23 Po15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 16:10Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (MD)
 17:50Čo s tým má láska? 2D (MD)
 18:30M3GAN 2D (MD)
 20:00Slúžka 2D (OV)
 20:10Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:40V zajatí mysle 2D (ČT)
07. 02. 23 Út15:00Zúbková víla 2D (MD)
 15:20Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (MD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (MD)
 17:40Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 17:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (MD)
 20:10Niekto klope na dvere 2D (MD)
 20:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:50Slúžka 2D (OV)
08. 02. 23 St15:20Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (MD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (MD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:50Invalid 2D (OV)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 20:00Slúžka 2D (OV)
 20:10Niekto klope na dvere 2D (MD)
 20:40V zajatí mysle 2D (ČT)
14. 02. 23 Út18:00Čo s tým má láska? 2D (MD)
15. 02. 23 St19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
 20:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (MD)
16. 02. 23 Čt18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (MD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
17. 02. 23 Pá18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (MD)
18. 02. 23 So18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (MD)
19. 02. 23 Ne18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (MD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
20. 02. 23 Po18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (MD)
21. 02. 23 Út18:00 , 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (MD)
22. 02. 23 St18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (MD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
25. 02. 23 So10:00PACI PAC TURNÉ V CINEMAX
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.