Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
02. 02. 23 Čt15:30Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:40Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Zúbková víla 2D (SD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 17:50 , 20:10Slúžka 2D (OV)
 18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 19:30Babylon 2D (ST)
 20:00Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20M3GAN 2D (ST)
03. 02. 23 Pá15:30Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:40Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Zúbková víla 2D (SD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 17:50 , 20:10Slúžka 2D (OV)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 19:30Babylon 2D (ST)
 20:00Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20Čo s tým má láska? 2D (ČT)
04. 02. 23 So13:10 , 15:40Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 13:20 , 17:50 , 20:10Slúžka 2D (OV)
 13:40 , 15:40Zúbková víla 2D (SD)
 14:00 , 15:30Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 19:30Babylon 2D (ST)
 20:00Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20Čo s tým má láska? 2D (ČT)
05. 02. 23 Ne13:10 , 15:40Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 13:20 , 17:50 , 20:10Slúžka 2D (OV)
 13:40 , 15:40Zúbková víla 2D (SD)
 14:00 , 15:30Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 19:30Babylon 2D (ST)
 20:00Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20M3GAN 2D (ST)
06. 02. 23 Po15:30Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:40Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Zúbková víla 2D (SD)
 16:20Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 17:50 , 20:10Slúžka 2D (OV)
 18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 19:30Babylon 2D (ST)
 20:00Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20M3GAN 2D (ST)
07. 02. 23 Út15:00 , 15:30Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:40Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Zúbková víla 2D (SD)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 17:50 , 20:10Slúžka 2D (OV)
 18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 19:30Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:20Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
08. 02. 23 St15:30Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:40Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Zúbková víla 2D (SD)
 15:50 , 20:30Niekto klope na dvere 2D (ST)
 17:30Želanie k narodeninám 2D (OV)
 17:50 , 20:10Slúžka 2D (OV)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:10Invalid 2D (OV)
 19:30Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
14. 02. 23 Út18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
15. 02. 23 St19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
16. 02. 23 Čt18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
17. 02. 23 Pá18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
18. 02. 23 So18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
19. 02. 23 Ne10:00PACI PAC TURNÉ V CINEMAX
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
20. 02. 23 Po18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
21. 02. 23 Út18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
22. 02. 23 St18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.