Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
02. 02. 23 Čt15:10 , 19:00Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Zúbková víla 2D (SD)
 16:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:40Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:10 , 20:30Slúžka 2D (OV)
 18:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 19:40Babylon 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:40V zajatí mysle 2D (ČT)
 20:50M3GAN 2D (ST)
03. 02. 23 Pá15:10 , 19:00Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Zúbková víla 2D (SD)
 16:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:40Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:10 , 20:30Slúžka 2D (OV)
 18:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 19:40Babylon 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:20Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 20:50M3GAN 2D (ST)
04. 02. 23 So13:00 , 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 13:10 , 15:50Zúbková víla 2D (SD)
 13:20 , 18:10 , 20:30Slúžka 2D (OV)
 13:25Muž menom Otto 2D (ST)
 13:40 , 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 13:50 , 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 15:10 , 19:00Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 16:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:40Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 19:40Babylon 2D (ST)
 20:20Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 20:50M3GAN 2D (ST)
05. 02. 23 Ne13:00 , 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 13:10 , 15:50Zúbková víla 2D (SD)
 13:20 , 18:10 , 20:30Slúžka 2D (OV)
 13:25Muž menom Otto 2D (ST)
 13:40 , 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 13:50 , 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 15:10 , 19:00Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 16:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:40Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 19:40Babylon 2D (ST)
 20:40V zajatí mysle 2D (ČT)
 20:50M3GAN 2D (ST)
06. 02. 23 Po15:10 , 19:00Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Zúbková víla 2D (SD)
 16:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:40Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:10 , 20:30Slúžka 2D (OV)
 18:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 19:40Babylon 2D (ST)
 19:50Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:40V zajatí mysle 2D (ČT)
 20:50M3GAN 2D (ST)
07. 02. 23 Út15:00 , 15:50Zúbková víla 2D (SD)
 15:10 , 19:00Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 16:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 17:40Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:00Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:10 , 20:30Slúžka 2D (OV)
 18:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 19:40Babylon 2D (ST)
 20:40V zajatí mysle 2D (ČT)
 20:45Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:50M3GAN 2D (ST)
08. 02. 23 St15:20Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Zúbková víla 2D (SD)
 16:00 , 19:50Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:40Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Ako voda na čokoládu
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:00Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:10 , 20:30Slúžka 2D (OV)
 19:40Invalid 2D (OV)
 20:20Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:40V zajatí mysle 2D (ČT)
14. 02. 23 Út18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
15. 02. 23 St19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
16. 02. 23 Čt17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
17. 02. 23 Pá17:00PACI PAC TURNÉ V CINEMAX
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
18. 02. 23 So17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
19. 02. 23 Ne17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
20. 02. 23 Po17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
21. 02. 23 Út17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
22. 02. 23 St17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.