Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
27. 10. 21 St21:15Halloween zabíja
28. 10. 21 Čt11:00 , 15:00Vlk a lev
 11:15 , 16:00Baby šéf: Rodinný podnik
 11:30 , 13:30 , 15:30Rodina Addamsovcov 2
 13:00Krúdovci: Nový vek
 13:45Ron má chybu
 17:00Nie je čas zomrieť
 17:30Venom 2: Carnage prichádza (dab.)
 18:30Parožie
 19:45Duna
 20:15Halloween zabíja
 20:30Venom 2: Carnage prichádza (tit.)
29. 10. 21 Pá11:00 , 15:00Vlk a lev
 11:15 , 16:00Baby šéf: Rodinný podnik
 11:30 , 13:30 , 15:30Rodina Addamsovcov 2
 13:00Krúdovci: Nový vek
 13:45Ron má chybu
 17:00Nie je čas zomrieť
 17:30Venom 2: Carnage prichádza (dab.)
 18:30Parožie
 19:45Duna
 20:15Halloween zabíja
 20:30Venom 2: Carnage prichádza (tit.)
30. 10. 21 So11:00 , 15:00Vlk a lev
 11:15 , 16:00Baby šéf: Rodinný podnik
 11:30 , 13:30 , 15:30Rodina Addamsovcov 2
 13:00Krúdovci: Nový vek
 13:45Ron má chybu
 17:00Nie je čas zomrieť
 17:30Venom 2: Carnage prichádza (dab.)
 18:30Parožie
 19:45Duna
 20:15Halloween zabíja
 20:30Venom 2: Carnage prichádza (tit.)
31. 10. 21 Ne11:00 , 15:00Vlk a lev
 11:15 , 16:00Baby šéf: Rodinný podnik
 11:30 , 15:30Rodina Addamsovcov 2
 13:00Krúdovci: Nový vek
 13:30100% vlk
 13:45Ron má chybu
 17:00Nie je čas zomrieť
 17:30Venom 2: Carnage prichádza (dab.)
 18:30Parožie
 19:45Duna
 20:15Halloween zabíja
 20:30Niekto na druhej strane - PREDPREMIÉRA
01. 11. 21 Po11:00 , 15:00Vlk a lev
 11:15 , 16:00Baby šéf: Rodinný podnik
 11:30 , 13:30 , 15:30Rodina Addamsovcov 2
 13:00Krúdovci: Nový vek
 13:45Ron má chybu
 17:00Svatý Petr a papežské baziliky Říma 3D
 17:30Venom 2: Carnage prichádza (dab.)
 18:30Parožie
 19:15Halloween zabíja
 19:45Duna
 20:30Venom 2: Carnage prichádza (tit.)
02. 11. 21 Út15:00Vlk a lev
 15:30Rodina Addamsovcov 2
 16:00Baby šéf: Rodinný podnik
 17:00Nie je čas zomrieť
 17:30Venom 2: Carnage prichádza (dab.)
 18:30Parožie
 19:45Duna
 20:15Halloween zabíja
 20:30Venom 2: Carnage prichádza (tit.)
03. 11. 21 St15:00Vlk a lev
 15:30Rodina Addamsovcov 2
 16:00Baby šéf: Rodinný podnik
 17:00Nie je čas zomrieť
 17:30Venom 2: Carnage prichádza (dab.)
 18:30Parožie
 19:45Duna
 20:15Halloween zabíja
 20:30Venom 2: Carnage prichádza (tit.)
05. 11. 21 Pá14:30Denník moderného fotra (FKS)
15. 11. 21 Po17:00Tajemní impresionisté
19. 11. 21 Pá14:30Zátopek (FKS)
29. 11. 21 Po17:00Florencie a galerie Ufizzi 3D
03. 12. 21 Pá14:30Jedine Tereza (FKS)
13. 12. 21 Po17:00Leonardo da Vinci: Génius v Miláně
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.