Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
02. 02. 23 Čt15:10Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:30 , 18:00Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40 , 16:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 16:30Zúbková víla 2D (SD)
 17:50Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:10Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:20 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 18:30 , 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
 19:00Avatar: Cesta vody 3D (ST)
 19:50Babylon 2D (ST)
 20:00Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:50M3GAN 2D (ST)
 21:00V zajatí mysle 2D (ČT)
03. 02. 23 Pá15:10Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40 , 16:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 16:30Zúbková víla 2D (SD)
 17:50Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:10Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:20 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 18:30 , 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
 19:00Avatar: Cesta vody 3D (ST)
 19:50Babylon 2D (ST)
 20:00Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:50M3GAN 2D (ST)
 21:00V zajatí mysle 2D (ČT)
04. 02. 23 So13:00Muž menom Otto 2D (ST)
 13:10 , 17:50Želanie k narodeninám 2D (OV)
 13:10Mayday 2D (ST)
 13:20 , 16:30Zúbková víla 2D (SD)
 13:40 , 15:40 , 16:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 13:50 , 15:30Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 14:10 , 18:20 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 15:10Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:10Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:30André Rieu v Dubline 2D (ČT)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:30 , 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
 19:00Avatar: Cesta vody 3D (ST)
 19:50Babylon 2D (ST)
 20:00Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:00Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 20:50M3GAN 2D (ST)
05. 02. 23 Ne13:00Muž menom Otto 2D (ST)
 13:10 , 17:50Želanie k narodeninám 2D (OV)
 13:10Mayday 2D (ST)
 13:20 , 16:30Zúbková víla 2D (SD)
 13:40 , 15:40 , 16:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 13:50 , 15:30 , 18:00Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 14:10 , 18:20 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 15:10Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:10Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 17:30André Rieu v Dubline 2D (ČT)
 18:30 , 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
 19:00Avatar: Cesta vody 3D (ST)
 19:50Babylon 2D (ST)
 20:00Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:00Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 20:50M3GAN 2D (ST)
06. 02. 23 Po15:10Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:30 , 18:00Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40 , 16:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 16:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 16:30Zúbková víla 2D (SD)
 17:50Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:10Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:20 , 19:40Slúžka 2D (OV)
 18:30 , 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
 19:00Avatar: Cesta vody 3D (ST)
 19:50Babylon 2D (ST)
 20:00Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:50M3GAN 2D (ST)
 21:00V zajatí mysle 2D (ČT)
07. 02. 23 Út15:00 , 16:30Zúbková víla 2D (SD)
 15:10Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:30 , 18:00Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40 , 16:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 15:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 17:50Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:10Spravodlivosť pre Emmetta Tilla 2D (ČT)
 18:20 , 20:45Slúžka 2D (OV)
 18:30 , 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
 19:00Avatar: Cesta vody 3D (ST)
 19:50Babylon 2D (ST)
 20:00Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:50M3GAN 2D (ST)
 21:00V zajatí mysle 2D (ČT)
08. 02. 23 St15:00 , 16:30Zúbková víla 2D (SD)
 15:10Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:20Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 15:30 , 18:00Asterix a Obelix: Ríša stredu 2D (SD)
 15:40 , 16:20Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 17:50Želanie k narodeninám 2D (OV)
 18:00Ako voda na čokoládu
 18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:20 , 20:45Slúžka 2D (OV)
 18:30Invalid 2D (OV)
 19:00Avatar: Cesta vody 3D (ST)
 19:50Babylon 2D (ST)
 20:00Duchovia Inisherinu 2D (ST)
 20:40Niekto klope na dvere 2D (ST)
 20:50M3GAN 2D (ST)
12. 02. 23 Ne16:00PACI PAC TURNÉ V CINEMAX
14. 02. 23 Út18:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
15. 02. 23 St19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
16. 02. 23 Čt17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
17. 02. 23 Pá17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
18. 02. 23 So17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
19. 02. 23 Ne17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
20. 02. 23 Po17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
21. 02. 23 Út17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
22. 02. 23 St17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 18:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (ST)
 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.