Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
21. 01. 22 Pá17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Dobrý zrádce
 19:30Srdce na dlani
22. 01. 22 So17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Utéct
 19:30Srdce na dlani
23. 01. 22 Ne10:00Vlk a lev: Nečekané přátelství
 17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Margrete: Královna severu
 19:30Srdce na dlani
24. 01. 22 Po17:00Myši patří do nebe
 18:00Král Richard: Zrození šampi_nek
 19:30Karel
25. 01. 22 Út17:00Shang-Chi a legenda o deseti prsten
 18:00Drazí soudruzi!
 19:30Spencer
26. 01. 22 St09:30Ztraceni v ráji
 17:00Shang-Chi a legenda o deseti prsten
 18:00Král Richard: Zrození šampi_nek
 19:30Spencer
27. 01. 22 Čt17:00Moje krásná příšerka
 18:00Ulička přízraků
 19:30Spider-Man: Bez domova
28. 01. 22 Pá17:00Moje krásná příšerka
 18:00Ulička přízraků
 19:30Spider-Man: Bez domova
29. 01. 22 So17:00Moje krásná příšerka
 18:00Kingsman: První mise
 19:30Ulička přízraků
30. 01. 22 Ne10:00Rozbitý robot Ron
 17:00Moje krásná příšerka
 18:00Kingsman: První mise
 19:30Ulička přízraků
31. 01. 22 Po09:30Tři přání pro Popelku
 17:00Barevný sen
 18:00Zátopek
 19:30Hlas lásky
01. 02. 22 Út17:00Velký červený pes Clifford
 18:00Není zla mezi námi
 19:30Šťastný nový rok 2
02. 02. 22 St09:30Klícka
 17:00Velký červený pes Clifford
 18:00Paralelní matky
 19:30Šťastný nový rok 2
03. 02. 22 Čt17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Mimořádná událost
 19:30Moonfall
04. 02. 22 Pá17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Mimořádná událost
 19:30Moonfall
05. 02. 22 So17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Moonfall
 19:30Mimořádná událost
06. 02. 22 Ne10:00O čertovi a jiné vánoční pohádky
 15:00MET Rigoletto
 18:00Moonfall
 19:30Mimořádná událost
07. 02. 22 Po18:00C´mon C´mon
08. 02. 22 Út17:00Moje krásná příšerka
 18:00Balada o bílé krávě
 19:30Srdce na dlani
09. 02. 22 St09:30Festival pana Rifkina
 17:00Moje krásná příšerka
 18:00C´mon C´mon
 19:30Srdce na dlani
10. 02. 22 Čt17:00Tajemství staré bambitky 2
 18:00Margrete: Královna severu
 19:30Uncharted
11. 02. 22 Pá17:00Tajemství staré bambitky 2
 18:00Margrete: Královna severu
 19:30Uncharted
12. 02. 22 So17:00Tajemství staré bambitky 2
 18:00Vem si mě
 19:30Smrt na Nilu
13. 02. 22 Ne10:00Zakleté pírko
 17:00Tajemství staré bambitky 2
 18:00Vem si mě
 19:30Smrt na Nilu
14. 02. 22 Po17:00Addamsova rodina 2
 18:00Spencer
 19:30V létě ti řeknu, jak se mám
15. 02. 22 Út17:00Gump - Pes, který naučil lidi žít
 18:00Hrdina
 19:30Spider-Man: Bez domova
16. 02. 22 St09:30Hlas lásky
 17:00Gump - Pes, který naučil lidi žít
 18:00Spencer
 19:30Spider-Man: Bez domova
17. 02. 22 Čt17:00Haftaňan a tři mušteriéři
 18:00V létě ti řeknu, jak se mám
 19:30Srdce na dlani
18. 02. 22 Pá17:00Haftaňan a tři mušteriéři
 18:00V létě ti řeknu, jak se mám
 19:30Srdce na dlani
19. 02. 22 So17:00Haftaňan a tři mušteriéři
 18:00Benedetta
 19:30V létě ti řeknu, jak se mám
20. 02. 22 Ne10:00Luca
 17:00Haftaňan a tři mušteriéři
 18:00Benedetta
 19:30V létě ti řeknu, jak se mám
21. 02. 22 Po17:00Myši patří do nebe
 18:00Klan Gucci
 19:30Kingsman: První mise
22. 02. 22 Út17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Na cestě
 19:30Ulička přízraků
23. 02. 22 St09:30Pompeje ů Město hříchu
 17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Klan Gucci
 19:30Ulička přízraků
24. 02. 22 Čt17:00Zpívej 2
 18:00Belfast
25. 02. 22 Pá17:00Zpívej 2
 18:00Belfast
26. 02. 22 So17:00Tajemství staré bambitky 2
 18:00Tove
 19:30Super-Blb
27. 02. 22 Ne10:00Encanto
 17:00Tajemství staré bambitky 2
 18:00Tove
 19:30Super-Blb
28. 02. 22 Po17:00Shang-Chi a legenda o deseti prsten
 18:00Dokud nás Bůh nerozdělil
 19:30Mimořádná událost
20. 03. 22 Ne15:00MET Ariadna na Naxu
03. 04. 22 Ne15:00MET Don Carlos
15. 05. 22 Ne15:00MET Turandot
29. 05. 22 Ne15:00MET Lucie z Lammermooru
12. 06. 22 Ne15:00MET Hamlet
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.