Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV NOVUM
25. 07. 21 Ne13:00 , 14:00 , 15:30 , 18:00Space Jam Nová legenda 2D (SD)
 13:00 , 15:35Raya a posledný drak 2D (SD)
 13:10 , 15:20 , 16:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 13:30 , 15:40Luca 2D (SD)
 13:40Červená črievička a sedem statočných 2D (SD)
 13:50Krúdovci: Nový vek 3D (SD)
 15:40 , 18:20 , 20:30G.I. Joe: Snake Eyes 2D (ST)
 15:45Chlpáčikovia 2D (SD)
 16:30 , 18:10 , 18:30 , 20:40Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť 2D (OV)
 17:30 , 20:20Black Widow 2D (ST)
 17:40V zajatí démonov 3 2D (ST)
 17:50Matky 2D (OV)
 18:00Rýchlo a Zbesilo 9 2D (SD)
 20:00Zabijakov osobný strážca 2 2D (ČT)
 20:10Rýchlo a Zbesilo 9 2D (ST)
 20:25 , 20:50Čas 2D (ST)
 21:00Escape Room: Niet úniku 2D (ST)
26. 07. 21 Po15:20 , 16:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 15:30 , 18:00Space Jam Nová legenda 2D (SD)
 15:35Raya a posledný drak 2D (SD)
 15:40Luca 2D (SD)
 15:40 , 18:20 , 20:30G.I. Joe: Snake Eyes 2D (ST)
 15:45Chlpáčikovia 2D (SD)
 16:30 , 18:10 , 18:30 , 20:40Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť 2D (OV)
 17:30 , 20:20Black Widow 2D (ST)
 17:40Tiché miesto: Časť II. 2D (ST)
 17:50Matky 2D (OV)
 18:00Rýchlo a Zbesilo 9 2D (SD)
 19:50Rýchlo a Zbesilo 9 2D (ST)
 20:00Zabijakov osobný strážca 2 2D (ČT)
 20:25 , 20:50Čas 2D (ST)
 21:00Escape Room: Niet úniku 2D (ST)
27. 07. 21 Út15:20 , 16:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 15:30 , 18:00Space Jam Nová legenda 2D (SD)
 15:35Raya a posledný drak 2D (SD)
 15:40Luca 2D (SD)
 15:40 , 18:20 , 20:30G.I. Joe: Snake Eyes 2D (ST)
 15:45Chlpáčikovia 2D (SD)
 16:30 , 18:10 , 18:30 , 20:40Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť 2D (OV)
 17:30 , 20:20Black Widow 2D (ST)
 17:40Tiché miesto: Časť II. 2D (ST)
 17:50Matky 2D (OV)
 18:00Rýchlo a Zbesilo 9 2D (SD)
 19:50Rýchlo a Zbesilo 9 2D (ST)
 20:00Zabijakov osobný strážca 2 2D (ČT)
 20:25 , 20:50Čas 2D (ST)
 21:00Escape Room: Niet úniku 2D (ST)
28. 07. 21 St15:20 , 16:10Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 15:30 , 18:00Space Jam Nová legenda 2D (SD)
 15:35Raya a posledný drak 2D (SD)
 15:40Luca 2D (SD)
 15:40 , 18:20 , 20:30G.I. Joe: Snake Eyes 2D (ST)
 15:45Chlpáčikovia 2D (SD)
 16:30 , 18:10 , 18:30 , 20:40Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť 2D (OV)
 17:30 , 20:10Black Widow 2D (ST)
 17:40Tiché miesto: Časť II. 2D (ST)
 17:50Matky 2D (OV)
 18:00Rýchlo a Zbesilo 9 2D (SD)
 20:00Zabijakov osobný strážca 2 2D (ČT)
 20:20Expedícia: Džungľa 2D (ST)
 20:25 , 20:50Čas 2D (ST)
 21:00Escape Room: Niet úniku 2D (ST)
03. 08. 21 Út18:00Známi neznámi 2D (OV)
07. 08. 21 So16:30Známi neznámi 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.