Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
27. 02. 20 Čt18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:101917 2D (ČT)
 20:20TEMPOS 2D (OV)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
28. 02. 20 Pá13:00 , 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:20 , 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 13:40 , 15:30 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 13:50 , 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 14:00Attila 2D (OV)
 15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:20Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:30Vtáky noci 2D (ST)
 17:45Príliš osobná známosť 2D (SD)
 17:50 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
29. 02. 20 So13:00 , 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:15Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:40 , 15:30 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 13:50 , 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 14:00Attila 2D (OV)
 15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:20Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:30Vtáky noci 2D (ST)
 17:45Príliš osobná známosť 2D (SD)
 17:50 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
01. 03. 20 Ne13:00 , 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:00Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:15Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:40 , 15:30 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00Attila 2D (OV)
 15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:20Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:30TEMPOS - špeciál 2D (OV)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:30Vtáky noci 2D (ST)
 17:45Príliš osobná známosť 2D (SD)
 17:50 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
02. 03. 20 Po15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:20Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:30 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:30Vtáky noci 2D (ST)
 17:45Príliš osobná známosť 2D (SD)
 17:50 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
03. 03. 20 Út15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:20Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:30 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:40Biely, biely deň 2D (ČT)
 17:45Príliš osobná známosť 2D (SD)
 17:50 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
04. 03. 20 St15:00Malé ženy 2D (ST)
 15:20Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:30 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 17:45Príliš osobná známosť 2D (SD)
 17:50 , 20:20TEMPOS 2D (OV)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 19:00André Rieu: 70 rokov mladosti 2D (OV)
 20:10Zažiť to znovu 2D (ČT)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.