Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
19. 11. 19 Út17:20Le Mans 66
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
20. 11. 19 St17:20Le Mans 66
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
21. 11. 19 Čt15:45Ledové království II
 17:55Poslední aristokratka
 20:00Vlastníci
22. 11. 19 Pá15:45Ledové království II
 17:55Poslední aristokratka
 20:00Vlastníci
23. 11. 19 So13:30Zloba: Královna všeho zlého - 3D
 15:45Ledové království II
 17:55Poslední aristokratka
 20:00Vlastníci
24. 11. 19 Ne14:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 15:45Ledové království II
 17:55Poslední aristokratka
 20:00Vlastníci
25. 11. 19 Po17:30Ženská na vrcholu
 20:00Abstinent
26. 11. 19 Út17:30Ženská na vrcholu
 20:00Abstinent
27. 11. 19 St17:30Ženská na vrcholu
 20:00Abstinent
28. 11. 19 Čt15:45Ledové království II
 18:00Last Christmas
 20:00Valhalla: Říše bohů
29. 11. 19 Pá15:45Ledové království II
 18:00Last Christmas
 20:00Valhalla: Říše bohů
30. 11. 19 So13:30Ledové království II - 3D
 15:45Ledové království II
 18:00Last Christmas
 20:00Valhalla: Říše bohů
01. 12. 19 Ne13:30Zloba: Královna všeho zlého
 15:45Ledové království II
 18:00Last Christmas
 20:00Valhalla: Říše bohů
02. 12. 19 Po17:30Přes prsty
 20:00Vlastníci
03. 12. 19 Út17:30Přes prsty
 20:00Vlastníci
04. 12. 19 St17:30Přes prsty
 20:00Vlastníci
05. 12. 19 Čt16:10Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
06. 12. 19 Pá16:10Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
07. 12. 19 So14:00Sněžný kluk - 3D
 16:10Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
08. 12. 19 Ne14:00Ledové království II
 16:10Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
09. 12. 19 Po17:30Ženská na vrcholu
 20:00Poslední aristokratka
10. 12. 19 Út17:30Ženská na vrcholu
 20:00Poslední aristokratka
11. 12. 19 St17:30Ženská na vrcholu
 20:00Poslední aristokratka
12. 12. 19 Čt15:45Ledové království II
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
13. 12. 19 Pá15:45Ledové království II
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
14. 12. 19 So13:30Ledové království II - 3D
 15:45Ledové království II
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
15. 12. 19 Ne14:00Sněžná mela
 15:45Ledové království II
 17:45Jumanji: Další level
 20:00Špindl 2
16. 12. 19 Po17:30Jumanji: Další level - 3D
 20:00Černé Vánoce
17. 12. 19 Út17:30Jumanji: Další level - 3D
 20:00Černé Vánoce
18. 12. 19 St17:30Jumanji: Další level - 3D
 20:00Star Wars: Vzestup Skyw - Titulky
19. 12. 19 Čt15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:10Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
20. 12. 19 Pá15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:10Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
21. 12. 19 So13:30Zloba: Královna všeho zlého - 3D
 15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:10Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
22. 12. 19 Ne13:30Ledové království II
 15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:10Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
23. 12. 19 Po17:30Špindl 2
 20:00Vlastníci
24. 12. 19 Út10:00Sněžná mela
25. 12. 19 St17:30Špindl 2
 20:00Vlastníci
26. 12. 19 Čt15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
27. 12. 19 Pá15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
28. 12. 19 So13:30Jumanji: Další level - 3D
 15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
29. 12. 19 Ne13:30Zloba: Královna všeho zlého
 15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
30. 12. 19 Po14:00Addamsova rodina
 15:50Špioni v převleku
 18:00Šťastný nový rok
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
31. 12. 19 Út14:00Star Wars: Vzestup Skywalkera - 3D
01. 01. 20 St14:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.