Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV
29. 02. 20 So13:00Malé ženy 2D (ST)
 13:30Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:40 , 15:40 , 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:10Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 19:501917 2D (ČT)
 20:30Vtáky noci 2D (ST)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
01. 03. 20 Ne13:00Malé ženy 2D (ST)
 13:30Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:40 , 15:40 , 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:10Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 19:501917 2D (ČT)
 20:30Vtáky noci 2D (ST)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
02. 03. 20 Po13:00Malé ženy 2D (ST)
 13:30 , 14:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:40 , 15:40 , 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 19:501917 2D (ČT)
 20:30Vtáky noci 2D (ST)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
03. 03. 20 Út13:00Malé ženy 2D (ST)
 13:30 , 14:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:40 , 15:40 , 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Biely, biely deň 2D (ČT)
 18:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 19:501917 2D (ČT)
 20:30Vtáky noci 2D (ST)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
04. 03. 20 St13:30 , 14:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:40 , 15:40 , 16:20Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Super maznáčikovia 2D (SD)
 14:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:25Zažiť to znovu 2D (ČT)
 18:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 19:00André Rieu: 70 rokov mladosti 2D (OV)
 20:50Fantasy Island 2D (ST)
 21:00Vtáky noci 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.