Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX MAX TRNAVA
18. 02. 20 Út13:30Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40Román pre pokročilých 2D (OV)
 15:00Attila 2D (OV)
 15:10Malé ženy 2D (ST)
 15:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 18:00Zažiť to znovu 2D (ČT)
 18:201917 2D (ČT)
 20:30Judy 2D (ČT)
 20:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
19. 02. 20 St13:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40Román pre pokročilých 2D (OV)
 15:00Attila 2D (OV)
 15:10Malé ženy 2D (ST)
 15:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 18:00Judy 2D (ČT)
 18:201917 2D (ČT)
 20:30Parazit 2D (ČT)
 20:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
20. 02. 20 Čt13:10 , 15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 13:20 , 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 13:30Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:30Malé ženy 2D (ST)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:201917 2D (ČT)
 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
21. 02. 20 Pá13:10 , 15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 13:20 , 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 13:30Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:30Malé ženy 2D (ST)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:201917 2D (ČT)
 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
22. 02. 20 So13:00Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:10 , 15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 13:20 , 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 15:30Malé ženy 2D (ST)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:201917 2D (ČT)
 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
23. 02. 20 Ne13:00Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:10 , 15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 13:20 , 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 15:30Malé ženy 2D (ST)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:201917 2D (ČT)
 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
24. 02. 20 Po15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Malé ženy 2D (ST)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 17:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:201917 2D (ČT)
 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:50BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
25. 02. 20 Út15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Malé ženy 2D (ST)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 17:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:20Dokonalý pacient 2D (ČT)
 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:501917 2D (ČT)
26. 02. 20 St15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Malé ženy 2D (ST)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:30 , 19:50Sviňa 2D (OV)
 17:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 19:00Romeo a Júlia
 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.