Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Ústecký kraj - Louny
Svět
28. 02. 20 Pá22:00Fantasy Island
29. 02. 20 So10:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 13:00Velké přání
 15:00Ježek Sonic
 17:30Volání divočiny
 20:001917
 20:00Petr Henych In trio
 22:00Fantasy Island
01. 03. 20 Ne10:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 13:00Velké přání
 15:00Ježek Sonic
 17:30 , 20:00V síti
02. 03. 20 Po17:30Chlap na střídačku
 20:00V síti
03. 03. 20 Út17:30Chlap na střídačku
 20:00V síti
04. 03. 20 St17:30Judy
 20:00Parazit
05. 03. 20 Čt17:30Ježek Sonic
 20:00Chlap na střídačku
06. 03. 20 Pá15:00Frčíme
 17:30Ježek Sonic
 20:00Chlap na střídačku
 22:00Neviditelný
07. 03. 20 So10:00 , 15:00Frčíme
 13:00Volání divočiny
 17:30Ježek Sonic
 20:00Chlap na střídačku
 20:00Paralet
 22:00Neviditelný
08. 03. 20 Ne10:00 , 15:00Frčíme
 13:00Volání divočiny
 17:30Ježek Sonic
 20:00Chlap na střídačku
09. 03. 20 Po17:30Chlap na střídačku
 20:00Attila
10. 03. 20 Út17:30Chlap na střídačku
 20:00Sviňa
11. 03. 20 St17:30Labutí jezero balet
 20:00Srdcová královna
12. 03. 20 Čt17:303Bobule
 20:00Bloodshot
13. 03. 20 Pá15:00Frčíme
 17:303Bobule
 20:00Bloodshot
 22:00Neviditelný
14. 03. 20 So10:00 , 15:00Frčíme
 13:00Ježek Sonic
 17:303Bobule
 20:00Bloodshot
 20:00Tom Artway
 22:00Neviditelný
15. 03. 20 Ne10:00 , 15:00Frčíme
 13:00Ježek Sonic
 17:303Bobule
 20:00Bloodshot
 22:00Neviditelný
16. 03. 20 Po17:303Bobule
 20:00Bloodshot
17. 03. 20 Út17:303Bobule
 20:00Bloodshot
18. 03. 20 St17:303Bobule
 20:00Vidíš měsíc, Danieli
19. 03. 20 Čt17:30Princezna zakletá v čase
 20:003Bobule
20. 03. 20 Pá15:00Ledová sezóna: Ztracený poklad
 17:30Princezna zakletá v čase
 20:003Bobule
 22:00Tiché místo II
21. 03. 20 So10:00Ježek Sonic
 13:00Frčíme
 15:00Ledová sezóna: Ztracený poklad
 17:30Princezna zakletá v čase
 20:003Bobule
 20:00Larry John McNally
 22:00Tiché místo II
22. 03. 20 Ne10:00Ježek Sonic
 13:00Frčíme
 15:00Ledová sezóna: Ztracený poklad
 17:30Princezna zakletá v čase
 20:003Bobule
23. 03. 20 Po17:303Bobule
24. 03. 20 Út17:303Bobule
25. 03. 20 St17:303Bobule
 20:00Proxima
26. 03. 20 Čt17:30Mulan
 20:00Šarlatán
27. 03. 20 Pá15:00Frčíme
 17:30Mulan
 19:00Kurz sebedestrukce
 20:00Šarlatán
 22:00Tiché místo II
28. 03. 20 So10:00Ledová sezóna: Ztracený poklad
 13:00Princezna zakletá v čase
 15:00Frčíme
 17:30Mulan
 20:00Šarlatán
 22:00Tiché místo II
29. 03. 20 Ne10:00Ledová sezóna: Ztracený poklad
 13:00Princezna zakletá v čase
 15:00Frčíme
 17:30Mulan
 20:00Šarlatán
30. 03. 20 Po17:30Emma
 20:003Bobule
31. 03. 20 Út17:30Afrikou na pionýru
 20:003Bobule
03. 04. 20 Pá20:00Stand - Up stárnoucího fotra - One man Show
04. 04. 20 So20:00Janis Joplin Revival
11. 04. 20 So20:00ODYSEEA ROCK
24. 04. 20 Pá20:00Abraxas
30. 04. 20 Čt20:00Travis O´Neill
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.