Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX ARENA TRNAVA
17. 11. 19 Ne13:00 , 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 13:00 , 13:40 , 15:00 , 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:30 , 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 13:50Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:00 , 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:00 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:10Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:20Charlieho anjeli 2D (ST)
 20:30JOKER 2D (ST)
 20:40Dokonalá lož 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
18. 11. 19 Po15:00 , 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 15:45 , 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:00 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:10Amnestie 2D (OV)
 18:10Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:30JOKER 2D (ST)
 20:40Dokonalá lož 2D (ST)
 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
19. 11. 19 Út15:00 , 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:00 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:10Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:20Charlieho anjeli 2D (ST)
 20:30JOKER 2D (ST)
 20:40Dokonalá lož 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
20. 11. 19 St15:00 , 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:00 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:10Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 18:20Charlieho anjeli 2D (ST)
 20:30JOKER 2D (ST)
 20:40Dokonalá lož 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
21. 11. 19 Čt15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
22. 11. 19 Pá15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
23. 11. 19 So15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
24. 11. 19 Ne15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
25. 11. 19 Po15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
26. 11. 19 Út15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
27. 11. 19 St15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
03. 12. 19 Út18:00Šťastný nový rok 2D (OV)
18. 12. 19 St19:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 20:00 , 20:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
19. 12. 19 Čt17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.