Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
27. 02. 20 Čt19:31V síti
 19:311917
28. 02. 20 Pá09:00Yesterday
 10:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:00Modelář
 17:00Volání divočiny
 19:31V síti
 19:311917
29. 02. 20 So16:00Volání divočiny
 17:00Modelář
 18:45MET Agrippina
 19:301917
01. 03. 20 Ne10:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:00V síti
 17:00Na nože
 19:30Králíček Jojo
 19:301917
02. 03. 20 Po17:00Ledové království II
 17:00Na nože
 19:30Králíček Jojo
 19:30Příliš osobní známost
03. 03. 20 Út17:00Ledové království II
 17:00Maják
 19:30Králíček Jojo
 19:30Příliš osobní známost
04. 03. 20 St09:30Cats
 17:00Ledové království II
 17:00Na nože
 19:30Králíček Jojo
 19:30Příliš osobní známost
05. 03. 20 Čt17:00Frčíme
 17:00Malé ženy
 19:30Neviditelný
 19:30Vlastníci
06. 03. 20 Pá17:00Frčíme
 17:00Malé ženy
 19:30Neviditelný
 19:30Staříci
07. 03. 20 So17:00Frčíme
 17:00Malé ženy
 19:30Neviditelný
 19:30Nabarvené ptáče
08. 03. 20 Ne10:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:00Frčíme
 17:00Malé ženy
 19:30Neviditelný
 19:30Na střeše
09. 03. 20 Po09:00V síti: Za školou
 17:00Frčíme 3D
 17:00Gentlemani
 19:30V síti
 19:30Poslední aristokratka
10. 03. 20 Út09:00 , 09:30V síti: Za školou
 17:00Parazit černobílá verze
 17:00Frčíme 3D
 19:30Ženy v běhu
 19:30V síti
11. 03. 20 St09:30Případ mrtvého nebožtíka
 17:00Frčíme 3D
 17:0011 barev ptáčete
 19:30V síti
 19:30Vlastníci
12. 03. 20 Čt17:00Zapomenutý princ
 17:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 19:30Dokonalý pacient
 19:303Bobule
13. 03. 20 Pá17:00Zapomenutý princ
 17:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 19:30Dokonalý pacient
 19:303Bobule
14. 03. 20 So17:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 17:45MET Bludný Holanďan
 19:30Dokonalý pacient
15. 03. 20 Ne10:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 17:00Zapomenutý princ
 19:303Bobule
 19:30Dokonalý pacient
16. 03. 20 Po17:00Můj příběh
 17:00Zakleté pírko
 19:30Bloodshot
 19:30Modelář
17. 03. 20 Út17:00Daleká cesta
 17:00Zakleté pírko
 19:30Bloodshot
 19:30Modelář
18. 03. 20 St09:30Dokonalá lež
 17:00Zakleté pírko
 17:00Můj příběh
 19:30Modelář
 19:30Bloodshot
19. 03. 20 Čt17:00Princezna zakletá v čase
 17:00Můj kámoš špi_n
 19:30Tiché místo: Část II
 19:30Andílci za školou
20. 03. 20 Pá17:00Princezna zakletá v čase
 17:00Můj kámoš špi_n
 19:30Tiché místo: Část II
 19:30Andílci za školou
21. 03. 20 So17:00Princezna zakletá v čase
 17:00Můj kámoš špi_n
 19:30Tiché místo: Část II
 19:30Andílci za školou
22. 03. 20 Ne10:00Toy Story 4: Příběh hraček
 17:00Princezna zakletá v čase
 17:00Můj kámoš špi_n
 19:30Tiché místo: Část II
 19:30Andílci za školou
23. 03. 20 Po17:00Ledová sezóna: Ztracený poklad
 17:00Judy
 19:30Proxima
 19:30Chlap na střídačku
24. 03. 20 Út17:00Ledová sezóna: Ztracený poklad
 17:00Efekt Vašulka
 19:30Proxima
 19:30Chlap na střídačku
25. 03. 20 St09:30Špindl 2
 17:00Ledová sezóna: Ztracený poklad
 17:00Judy
 19:30Proxima
 19:30Chlap na střídačku
26. 03. 20 Čt17:00Mulan
 17:00Emma
 19:30Téměř dokonalá tajemství
 19:30Šarlatán
27. 03. 20 Pá17:00Mulan
 17:00Emma
 19:30Šarlatán
28. 03. 20 So17:00Mulan
 17:00Emma
 19:30Téměř dokonalá tajemství
 19:30Šarlatán
29. 03. 20 Ne10:00Špi_ni v převleku
 17:00Mulan
 17:00Emma
 19:30Téměř dokonalá tajemství
 19:30Šarlatán
30. 03. 20 Po17:00Mulan 3D
 17:003Bobule
 19:30Le Mans ´66
 19:30Ženská na vrcholu
31. 03. 20 Út17:00Mulan 3D
 17:00Ida
 19:303Bobule
 19:30Ženská na vrcholu
11. 04. 20 So18:45MET Tosca
16. 04. 20 Čt09:30Jumanji: Další level
 09:30Jan Palach
09. 05. 20 So18:45MET Marie Stuartovna
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.