Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
20. 09. 19 Pá19:15 , 20:30Přes prsty
 19:45Ad Astra (DOLBY ATMOS)
 20:15Zlatokopky
 20:45Rambo: Poslední krev
 21:00To Kapitola 2
 21:30Krvavá nevěsta
21. 09. 19 So10:00Nabarvené ptáče (DOLBY ATMOS)
 10:15 , 14:15Tlapková patrola
 10:45Panství Downton
 11:00Toy Story 4: Příběh hraček
 11:15 , 15:00Angry Birds ve filmu 2
 11:30 , 17:30 , 19:00Román pro pokročilé
 12:30Lví král - dab
 13:10Tajný život mazlíčků 2
 13:30Hodinářův učeň
 13:30 , 15:30Psí kusy
 14:20 , 18:00 , 19:15 , 20:30Přes prsty
 15:15Playmobil ve filmu
 15:45Nabarvené ptáče
 15:55Toy Story 4: Příběh hraček 3D
 16:30Lví král 3D - dab
 17:15Tenkrát v Hollywoodu
 17:30 , 21:00To Kapitola 2
 19:45Ad Astra (DOLBY ATMOS)
 20:15Zlatokopky
 20:45Rambo: Poslední krev
 21:30Krvavá nevěsta
22. 09. 19 Ne10:00Nabarvené ptáče (DOLBY ATMOS)
 10:15 , 14:15Tlapková patrola
 10:45Panství Downton
 11:00Toy Story 4: Příběh hraček
 11:15 , 15:00Angry Birds ve filmu 2
 11:30 , 17:30 , 19:00Román pro pokročilé
 12:30Lví král - dab
 13:10Tajný život mazlíčků 2
 13:30Hodinářův učeň
 13:30 , 15:30Psí kusy
 14:20 , 18:00 , 19:15 , 20:30Přes prsty
 15:15Playmobil ve filmu
 15:45Nabarvené ptáče
 15:55Toy Story 4: Příběh hraček 3D
 16:30Lví král 3D - dab
 17:15Tenkrát v Hollywoodu
 17:30 , 21:00To Kapitola 2
 19:45Ad Astra (DOLBY ATMOS)
 20:15Zlatokopky
 20:45Rambo: Poslední krev
 21:30Krvavá nevěsta
23. 09. 19 Po15:00Angry Birds ve filmu 2
 15:15Playmobil ve filmu
 15:30Psí kusy
 15:45Nabarvené ptáče
 15:55Toy Story 4: Příběh hraček 3D
 16:30Lví král 3D - dab
 17:15Tenkrát v Hollywoodu
 17:30 , 21:00To Kapitola 2
 17:30 , 19:00Román pro pokročilé
 18:00 , 19:15 , 20:30Přes prsty
 19:45Ad Astra (DOLBY ATMOS)
 20:15Zlatokopky
 20:45Rambo: Poslední krev
 21:30Krvavá nevěsta
24. 09. 19 Út15:00Angry Birds ve filmu 2
 15:15Playmobil ve filmu
 15:30Psí kusy
 15:45Nabarvené ptáče
 15:55Toy Story 4: Příběh hraček 3D
 16:30Lví král 3D - dab
 17:15Tenkrát v Hollywoodu
 17:30 , 21:00To Kapitola 2
 17:30 , 19:00Román pro pokročilé
 18:00 , 19:15 , 20:30Přes prsty
 19:45Ad Astra (DOLBY ATMOS)
 20:15Zlatokopky
 20:45Rambo: Poslední krev
 21:30Krvavá nevěsta
25. 09. 19 St10:00 , 14:00Láska na druhý pohled (FKS)
 15:15Playmobil ve filmu
 15:30Psí kusy
 15:45Nabarvené ptáče
 16:30Lví král 3D - dab
 17:15Tenkrát v Hollywoodu
 17:30 , 21:00To Kapitola 2
 17:30 , 19:00Román pro pokročilé
 18:00 , 19:15Přes prsty
 19:45Ad Astra (DOLBY ATMOS)
 20:15Zlatokopky
 20:30iShorts: Girls in Film
 20:45Rambo: Poslední krev
 21:30Krvavá nevěsta
26. 09. 19 Čt18:00Přehlídka studentských filmů
02. 10. 19 St19:30Roger Waters Us + Them (DOLBY ATMOS)
07. 10. 19 Po18:00Mladý Ahmed (Be2Can)
08. 10. 19 Út18:00Antologie města duchů (Be2Can)
09. 10. 19 St19:30Metallica & San Francisco Symphony: S&M2
23. 10. 19 St18:30Gauguin na Tahiti - ztracený ráj
11. 11. 19 Po18:00Concerto/Enigma variace/Raymonda Act III
20. 11. 19 St18:30Tintoretto - rebel z Benátek
04. 12. 19 St18:30Ermitáž - síla umění
19. 12. 19 Čt18:00Louskáček (Královský balet Londýn)
13. 01. 20 Po18:00Coppélie (Královský balet Londýn)
03. 02. 20 Po18:00Spící krasavice (Královský balet Londýn)
09. 03. 20 Po18:00Marston a Scarlett (Královský balet Londýn)
20. 04. 20 Po18:00Labutí jezero (Královský balet Londýn)
08. 06. 20 Po18:00Projekt Dante (Královský balet Londýn)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.