Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Frenštát pod Radhoštěm
Kino
20. 11. 19 St18:00Amnestie
 20:15Doktor Spánek od Stephena Kinga
21. 11. 19 Čt13:30Lví král
 18:00Ledové království II
 20:30Vlastníci
22. 11. 19 Pá18:00Ledové království II
 20:30Vlastníci
23. 11. 19 So18:00Ledové království II
 20:30Vlastníci
24. 11. 19 Ne18:00Ledové království II
 20:30Vlastníci
26. 11. 19 Út18:00Ledové království II
 20:30Vlastníci
27. 11. 19 St18:00Ledové království II
 20:30Vlastníci
29. 11. 19 Pá16:00Pásmo pohádek
30. 11. 19 So18:00Ledové království II
 20:30Last Christmas
01. 12. 19 Ne18:00Ledové království II
 20:30Last Christmas
03. 12. 19 Út18:00Ženská na vrcholu
 20:00Rambo: Poslední krev
04. 12. 19 St18:00Ženská na vrcholu
 20:00Rambo: Poslední krev
05. 12. 19 Čt13:30Toy Story 4: Příběh hraček
 18:00První zrádce
06. 12. 19 Pá18:00Jumanji: Další level
 20:10Špindl 2
07. 12. 19 So16:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 18:00Jumanji: Další level
 20:10Špindl 2
08. 12. 19 Ne16:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 18:00Jumanji: Další level
 20:10Špindl 2
10. 12. 19 Út18:00Valhalla: Říše bohů
 20:00Le Mans '66
11. 12. 19 St18:00Valhalla: Říše bohů
 20:00Le Mans '66
12. 12. 19 Čt20:00Černé Vánoce
13. 12. 19 Pá16:00Sněžná mela
 18:00Ženská na vrcholu
 20:00Le Mans '66
14. 12. 19 So20:00Vlastníci
15. 12. 19 Ne16:00Sněžná mela
 18:00Ženská na vrcholu
 20:00Le Mans '66
17. 12. 19 Út17:30Terminátor: Temný osud
18. 12. 19 St08:00Hodinářův učeň
 10:00Aladin
 17:30Terminátor: Temný osud
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
19. 12. 19 Čt08:30Hodinářův učeň
 10:30Aladin
 13:30Anděl Páně 2
20. 12. 19 Pá08:30Hodinářův učeň
 15:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
21. 12. 19 So15:00Zloba: Královna všeho zlého
 18:00Ledové království II
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
22. 12. 19 Ne16:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 18:00Ledové království II
 20:00Le Mans '66
23. 12. 19 Po16:00Trollové a kouzelný les
 18:00Ženská na vrcholu
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
26. 12. 19 Čt15:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
 18:00Dokonalá lež
 20:00Vlastníci
27. 12. 19 Pá16:00Ledové království II
 18:00Vlastníci
 20:00Le Mans '66
28. 12. 19 So16:00Ledové království II
 18:00Poslední aristokratka
 20:05Šťastný nový rok
29. 12. 19 Ne16:00Špi_ni v převleku
 18:00Poslední aristokratka
 20:05Star Wars: Vzestup Skywalkera
30. 12. 19 Po16:00Špi_ni v převleku
 18:00Amundsen
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.