Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Frenštát pod Radhoštěm
Kino
21. 09. 19 So17:00Psí kusy
22. 09. 19 Ne17:00Psí kusy
 20:00Ad Astra
23. 09. 19 Po19:00Nabarvené ptáče
24. 09. 19 Út18:00Přes prsty
 20:00Ad Astra
26. 09. 19 Čt18:00Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
27. 09. 19 Pá18:00Princ Krasoň
 20:00Ad Astra
28. 09. 19 So18:00Princ Krasoň
 20:00Ad Astra
29. 09. 19 Ne18:00Princ Krasoň
 20:00Ad Astra
01. 10. 19 Út18:00To Kapitola 2
02. 10. 19 St18:00To Kapitola 2
04. 10. 19 Pá18:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 20:00Joker
05. 10. 19 So18:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 20:00Joker
06. 10. 19 Ne18:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 20:00Joker
08. 10. 19 Út18:00Toy Story 4: Příběh hraček
 20:00Román pro pokročilé
09. 10. 19 St18:00Toy Story 4: Příběh hraček
 20:00Román pro pokročilé
10. 10. 19 Čt13:30Tajný život mazlíčků 2
 20:00Slunovrat
11. 10. 19 Pá18:00Lví král
 20:00Blíženec
12. 10. 19 So18:00Lví král
 20:00Blíženec
13. 10. 19 Ne18:00Lví král
 20:00Blíženec
15. 10. 19 Út18:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 20:00Rambo: Poslední krev
16. 10. 19 St18:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 20:00Rambo: Poslední krev
17. 10. 19 Čt20:00Zloba: Královna všeho zlého
18. 10. 19 Pá18:00 , 20:00Zloba: Královna všeho zlého
19. 10. 19 So18:00Zloba: Královna všeho zlého
 20:00Přes prsty
20. 10. 19 Ne18:00Zloba: Královna všeho zlého
 20:00Přes prsty
22. 10. 19 Út18:00Dokážeš udržet tajemství?
 20:00Ad Astra
23. 10. 19 St18:00Dokážeš udržet tajemství?
 20:00Ad Astra
24. 10. 19 Čt13:30Willy a kouzelná planeta
 20:00Národní třída
25. 10. 19 Pá18:00Sněžný kluk
 20:00Poslední aristokratka
26. 10. 19 So18:00Sněžný kluk
 20:00Poslední aristokratka
28. 10. 19 Po18:00Sněžný kluk
 20:00Poslední aristokratka
29. 10. 19 Út18:00Zloba: Královna všeho zlého
 20:00Joker
30. 10. 19 St18:00Zloba: Královna všeho zlého
 20:00Joker
31. 10. 19 Čt20:00Stehlík
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.