Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Dunajská Streda
CINEMAX DUNAJSKÁ STREDA
18. 02. 20 Út13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovat!
 15:301917 2D (MD)
 15:40Chlap na striedačku 2D (OV)
 16:00Attila 2D (OV)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (MD)
 18:20Sviňa 2D (OV)
 18:30Vtáky noci 2D (MD)
 20:301917 2D (ČT)
 20:40Judy 2D (ČT)
 20:50Slušní chlapci 2D (MD)
19. 02. 20 St13:20Dolittle 2D (SD)
 13:30BAD BOYS NAVŽDY 2D (MD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovat!
 15:301917 2D (ČT)
 15:40Chlap na striedačku 2D (OV)
 16:00Attila 2D (OV)
 18:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 18:20Sviňa 2D (OV)
 18:30Vtáky noci 2D (ST)
 20:301917 2D (MD)
 20:40Judy 2D (MD)
 20:50Slušní chlapci 2D (MD)
20. 02. 20 Čt13:20Ježko Sonic 2D (SD)
 13:30Dolittle 2D (SD)
 13:50Attila 2D (OV)
 15:40 , 17:40Ježko Sonic 2D (MD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 18:00Sviňa 2D (MT)
 18:20Vtáky noci 2D (ST)
 20:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:201917 2D (MD)
 20:40Slušní chlapci 2D (MD)
21. 02. 20 Pá13:20 , 17:40Ježko Sonic 2D (MD)
 13:30Dolittle 2D (MD)
 13:50Attila 2D (OV)
 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovat!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 18:00Sviňa 2D (OV)
 18:20Vtáky noci 2D (MD)
 20:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (MD)
 20:201917 2D (ČT)
 20:40Slušní chlapci 2D (ČT)
22. 02. 20 So13:20 , 15:40Ježko Sonic 2D (MD)
 13:30Maskovaní špióni 2D (MD)
 13:50Attila 2D (OV)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovat!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40Ježko Sonic 2D (SD)
 18:00Sviňa 2D (OV)
 18:20Vtáky noci 2D (MD)
 20:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (MD)
 20:201917 2D (MD)
 20:40Slušní chlapci 2D (MD)
23. 02. 20 Ne13:20Ježko Sonic 2D (SD)
 13:30Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:50Attila 2D (OV)
 15:40 , 17:40Ježko Sonic 2D (MD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 18:00Sviňa 2D (MT)
 18:20Vtáky noci 2D (ST)
 20:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:201917 2D (MD)
 20:40Slušní chlapci 2D (ČT)
24. 02. 20 Po15:40 , 17:40Ježko Sonic 2D (SD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 18:00Sviňa 2D (OV)
 18:20Vtáky noci 2D (MD)
 20:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (MD)
 20:201917 2D (ČT)
 20:40Slušní chlapci 2D (MD)
25. 02. 20 Út15:40 , 17:40Ježko Sonic 2D (MD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovat!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 18:00Sviňa 2D (MT)
 18:20Dokonalý pacient 2D (ČT)
 20:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
 20:50Vtáky noci 2D (MD)
26. 02. 20 St15:40 , 17:40Ježko Sonic 2D (SD)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovat!
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 18:00Sviňa 2D (OV)
 18:20Vtáky noci 2D (MD)
 20:00BAD BOYS NAVŽDY 2D (MD)
 20:201917 2D (MD)
 20:40Slušní chlapci 2D (MD)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.