Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Bruntál
Centrum
14. 10. 19 Po18:00Gauguin na Thaiti - Ztracený ráj
 20:15Přes prsty
15. 10. 19 Út17:30Ad Astra
 18:00Bluesman
 20:15Přes prsty
16. 10. 19 St17:30Ad Astra
 18:00Budiž světlo
 20:15Přes prsty
17. 10. 19 Čt17:00Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30Staříci
 19:45Román pro pokročilé
18. 10. 19 Pá17:00Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30Staříci
 19:45Román pro pokročilé
19. 10. 19 So15:30Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30Nabarvené ptáče
 19:00Román pro pokročilé
20. 10. 19 Ne15:30Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30Nabarvené ptáče
 19:00Román pro pokročilé
21. 10. 19 Po17:00Zloba: Královna všeho zlého
 18:00Přes prsty
 19:45Rambo: Poslední krev
22. 10. 19 Út17:00Zloba: Královna všeho zlého
 18:00Dobrá smrt
 19:45Rambo: Poslední krev
23. 10. 19 St17:00Zloba: Královna všeho zlého
 18:00Tiché doteky
 19:45První akční hrdina
24. 10. 19 Čt17:00Sněžný kluk
 18:00Zombieland: Rána jistoty
 19:30Poslední aristokratka
25. 10. 19 Pá17:00Sněžný kluk
 18:00Zombieland: Rána jistoty
 19:30Poslední aristokratka
26. 10. 19 So15:30Sněžný kluk
 18:00Poslední aristokratka
 20:30Zombieland: Rána jistoty
27. 10. 19 Ne15:30Sněžný kluk
 18:00Poslední aristokratka
 20:30Zombieland: Rána jistoty
28. 10. 19 Po17:00Sněžný kluk
 18:30Pláč Svatého Šebastiána
 19:30Poslední aristokratka
29. 10. 19 Út17:00Sněžný kluk
 18:30V zajetí sítě
 19:30Poslední aristokratka
30. 10. 19 St17:00Sněžný kluk
 18:30V zajetí sítě
 19:30Poslední aristokratka
31. 10. 19 Čt17:15Addamsova rodina
 18:30Abstinent
 19:30Terminátor: Temný osud
01. 11. 19 Pá17:15Addamsova rodina
 18:30Abstinent
 19:30Terminátor: Temný osud
02. 11. 19 So15:30Addamsova rodina
 17:45Abstinent
 19:45Terminátor: Temný osud
03. 11. 19 Ne15:30Addamsova rodina
 17:45Abstinent
 19:45Terminátor: Temný osud
06. 11. 19 St20:15SLAYER: The Repentless Killogy
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.