Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
16. 10. 19 St16:20 , 21:30Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:30 , 18:40 , 20:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 17:00Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:30 , 18:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 17:40 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:45Afrika na pionieri 2D (OV)
 17:50Cez prsty 2D (OV)
 18:10Casino.$k 2D (OV)
 18:15Jiří Suchý 2D (OV)
 18:20 , 20:20 , 21:00Blíženec 2D (ST)
 18:50JOKER IMAX 2D (ST)
 19:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 20:00AD ASTRA 2D (ST)
 20:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:35Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:45Ukradnutý štát 2D (OV)
 21:10Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
17. 10. 19 Čt14:00WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 14:00 , 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 14:10 , 15:20 , 16:20 , 17:20 , 19:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:40 , 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:10Zlatokopky 2D (ST)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:40Casino.$k 2D (OV)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
18. 10. 19 Pá14:00WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 14:00 , 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 14:10 , 15:20 , 16:20 , 17:20 , 19:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:40 , 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:10Zlatokopky 2D (ST)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:40Casino.$k 2D (OV)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
19. 10. 19 So11:00 , 13:20 , 14:10 , 15:20 , 16:20 , 17:20 , 19:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 11:10 , 13:10 , 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 11:30 , 12:40 , 14:00 , 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 11:35 , 14:00WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 11:40 , 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 11:45 , 13:00 , 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 11:50Toy Story 4 2D (SD)
 12:10 , 14:30Labková patrola 2D (SD)
 12:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 12:20Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 13:30 , 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:40 , 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:10Zlatokopky 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:40Casino.$k 2D (OV)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
20. 10. 19 Ne11:00 , 13:20 , 14:10 , 15:20 , 17:20 , 19:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 11:10 , 13:10 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 11:30 , 12:40 , 14:00 , 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 11:35 , 14:00WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 11:40 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 11:45 , 13:00 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 11:50Toy Story 4 2D (SD)
 12:10 , 14:30Labková patrola 2D (SD)
 12:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 12:20Leví kráľ (2019) 2D (SD)
 13:30 , 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 14:50Snežný chlapec 2D (SD)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:40 , 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:10Zlatokopky 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:40Casino.$k 2D (OV)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
21. 10. 19 Po14:00 , 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 14:10 , 15:20 , 16:20 , 17:20 , 19:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:30Zlatokopky 2D (ST)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
22. 10. 19 Út14:00 , 15:10 , 17:30 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 14:10 , 15:20 , 16:20 , 18:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30 , 18:20 , 20:30 , 21:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:50WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 22:00Pražské orgie 2D (ČD)
 17:40 , 19:10 , 20:10 , 21:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
23. 10. 19 St14:00 , 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 14:00WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 14:10 , 15:20 , 16:20 , 17:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:40 , 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:10Zlatokopky 2D (ST)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:40Casino.$k 2D (OV)
 19:20Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
29. 10. 19 Út20:00Amnestie 2D (OV)
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út19:00Ženská na vrchole 2D (OV)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.