Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Kraj Praha - Praha
Planetárium Praha
27. 02. 20 Čt19:30Biosphere + INITI
28. 02. 20 Pá15:01Polaris 2 - Lucie
29. 02. 20 So11:00 , 15:15Polaris 2 - Lucie
 11:00 , 12:00 , 13:00 , 14:00 , 15:00 , 16:00 , 17:00 , 18:00 , 19:00 , 20:00Prohlídka lunárního modulu - 50 let na Měsíci
 13:45Polaris
 16:30 , 19:30Zrození Země
 18:00Noční obloha 8K
01. 03. 20 Ne11:00Povídání pro zvídavé děti
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30Voyager
 18:00Zrození Země
03. 03. 20 Út18:00Zrození Země
 19:30Voyager
04. 03. 20 St17:30ASTROKURZ 2019/2020
 19:30Zrození Země
05. 03. 20 Čt18:00Zrození Země
 19:30Horizon
06. 03. 20 Pá18:00Noční obloha 8K
 19:30Zrození Země
07. 03. 20 So11:00O rozpůlené hvězdě
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30 , 19:30Zrození Země
 18:00Noční obloha 8K
08. 03. 20 Ne11:00Povídání pro zvídavé děti
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30Voyager
 18:00Zrození Země
10. 03. 20 Út18:00Zrození Země
 19:30Voyager
11. 03. 20 St17:30ASTROKURZ 2019/2020
 19:30Zrození Země
12. 03. 20 Čt18:00Zrození Země
 19:30Biosphere + INITI
13. 03. 20 Pá19:00Distant Bells: Pink Floyd pod hvězdami
14. 03. 20 So11:00O rozpůlené hvězdě
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30 , 19:30Zrození Země
 18:00Noční obloha 8K
15. 03. 20 Ne11:00Povídání pro zvídavé děti
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30Voyager
 18:00Zrození Země
17. 03. 20 Út17:30The Universe as Hologram
 18:00Zrození Země
 19:30Voyager
18. 03. 20 St17:00Obecná relativita 100 let po ohybu světla
 17:30ASTROKURZ 2019/2020
 19:30Zrození Země
19. 03. 20 Čt18:00Zrození Země
 19:30Horizon
20. 03. 20 Pá18:00Noční obloha 8K
 19:30Zrození Země
21. 03. 20 So11:00O rozpůlené hvězdě
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30 , 19:30Zrození Země
 18:00Noční obloha 8K
22. 03. 20 Ne11:00Povídání pro zvídavé děti
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30Voyager
 18:00Zrození Země
24. 03. 20 Út18:00Zrození Země
 19:30Voyager
25. 03. 20 St17:30ASTROKURZ 2019/2020
 17:30Kosmoschůzka
 19:30Zrození Země
26. 03. 20 Čt18:00Zrození Země
 19:30Biosphere + INITI
27. 03. 20 Pá18:00Noční obloha 8K
 19:30Zrození Země
28. 03. 20 So11:00O rozpůlené hvězdě
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30 , 19:30Zrození Země
 18:00Noční obloha 8K
29. 03. 20 Ne11:00Povídání pro zvídavé děti
 13:45Polaris
 15:15Polaris 2 - Lucie
 16:30Voyager
 18:00Zrození Země
31. 03. 20 Út18:00Zrození Země
 19:30Voyager
23. 04. 20 Čt13:30Voyager (ENG)
28. 04. 20 Út19:30 , 21:00Festival Spectaculare 2020 - ROBOT KOCH: Sphere
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.