Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
20. 09. 19 Pá20:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:40AD ASTRA 2D (ST)
 20:50Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
21. 09. 19 So13:10Leví kráµ (2019) 2D (SD)
 13:20Toy Story 4 2D (SD)
 13:30Labková patrola 2D (SD)
 13:40 , 17:50Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10Afrika na Pionieri 2D (OV)
 15:30Stehlík 2D (ST)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 17:30Pomaµované vtáča 2D (OT)
 18:00 , 20:40AD ASTRA 2D (ST)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:50Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
22. 09. 19 Ne13:10Leví kráµ (2019) 2D (SD)
 13:20Toy Story 4 2D (SD)
 13:30Labková patrola 2D (SD)
 13:40 , 17:50Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:10Afrika na Pionieri 2D (OV)
 15:30Stehlík 2D (ST)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 17:30Pomaµované vtáča 2D (OT)
 18:00 , 20:40AD ASTRA 2D (ST)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode 2D (ST)
 20:50Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
23. 09. 19 Po15:10 , 19:00Afrika na Pionieri 2D (OV)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 17:10Skutok sa stal 2D (OV)
 17:30Pomaµované vtáča 2D (OT)
 17:50Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40AD ASTRA 2D (ST)
 20:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:50Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
24. 09. 19 Út15:10Afrika na Pionieri 2D (OV)
 15:30Stehlík 2D (ST)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 17:30Pomaµované vtáča 2D (OT)
 17:50Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40AD ASTRA 2D (ST)
 18:30Skutok sa stal 2D (OV)
 20:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 20:20FLORENCINO KNÍHKUPECTVO 2D (ČT)
 20:50Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
25. 09. 19 St15:10Afrika na Pionieri 2D (OV)
 15:30Skutok sa stal 2D (OV)
 15:40Hodinárov učeň 2D (SD)
 15:50Angry birds vo filme 2 3D (SD)
 17:30Pomaµované vtáča 2D (OT)
 17:50Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 18:00 , 20:40AD ASTRA 2D (ST)
 18:00Hoffmannove poviedky
 20:00Casino.$k 2D (OV)
 20:50Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
01. 10. 19 Út18:00Vieą udrľa» tajomstvo? 2D (ČT)
02. 10. 19 St19:00Roger Waters Us + Them
 20:30JOKER 2D (ST)
09. 10. 19 St19:00Metallica & San Francisco Symphony: S&M
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.