Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
20. 09. 19 Pá18:00Román pro pokročilé
 20:00Ad Astra
21. 09. 19 So14:00Angry Birds ve filmu 2
 16:00Psí kusy
 18:00Román pro pokročilé
 20:00Ad Astra
22. 09. 19 Ne14:00Playmobil ve filmu
 16:00Psí kusy
 18:00Román pro pokročilé
 20:00Ad Astra
23. 09. 19 Po17:00Nabarvené ptáče
 20:00Rambo: Poslední krev
24. 09. 19 Út17:00Nabarvené ptáče
 20:00Rambo: Poslední krev
25. 09. 19 St17:00Nabarvené ptáče
 20:00Rambo: Poslední krev
26. 09. 19 Čt16:00Playmobil ve filmu
 18:00Román pro pokročilé
 20:00Národní třída
27. 09. 19 Pá16:00Playmobil ve filmu
 18:00Román pro pokročilé
 20:00Národní třída
28. 09. 19 So14:00Toy Story 4: Příběh hraček
 16:00Playmobil ve filmu
 18:00Román pro pokročilé
 20:00Národní třída
29. 09. 19 Ne14:00Hodinářův učen
 16:00Playmobil ve filmu
 18:00Román pro pokročilé
 20:00Národní třída
30. 09. 19 Po17:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
 20:00Přes prsty
01. 10. 19 Út17:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
 20:00Přes prsty
02. 10. 19 St17:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
 20:00Přes prsty
03. 10. 19 Čt16:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 18:00Národní třída
 20:00Joker
04. 10. 19 Pá16:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 18:00Národní třída
 20:00Joker
05. 10. 19 So14:00Toy Story 4: Příběh hraček - 3D
 16:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 18:00Národní třída
 20:00Joker
06. 10. 19 Ne14:00Psí kusy
 16:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 18:00Národní třída
 20:00Joker
07. 10. 19 Po17:30Román pro pokročilé
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
08. 10. 19 Út17:30Román pro pokročilé
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
09. 10. 19 St17:30Román pro pokročilé
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
10. 10. 19 Čt16:00Playmobil ve filmu
 17:50Blíženec
 20:00Pražské orgie
11. 10. 19 Pá16:00Playmobil ve filmu
 17:50Blíženec
 20:00Pražské orgie
12. 10. 19 So14:00Tlapková patrola
 16:00Playmobil ve filmu
 17:50Blíženec
 20:00Pražské orgie
13. 10. 19 Ne14:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 16:00Playmobil ve filmu
 17:50Blíženec
 20:00Pražské orgie
14. 10. 19 Po17:30Národní třída
 20:00Stehlík
15. 10. 19 Út17:30Národní třída
 20:00Stehlík
16. 10. 19 St17:30Národní třída
 20:00Stehlík
17. 10. 19 Čt15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:20Staříci
 20:00Pražské orgie
18. 10. 19 Pá15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:20Staříci
 20:00Pražské orgie
19. 10. 19 So14:00Angry Birds ve filmu 2 - 3D
 15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:20Staříci
 20:00Pražské orgie
20. 10. 19 Ne14:00Princ Krasoň
 15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:20Staříci
 20:00Pražské orgie
21. 10. 19 Po17:30Román pro pokročilé
 20:00Blíženec
22. 10. 19 Út17:30Román pro pokročilé
 20:00Blíženec
23. 10. 19 St17:30Román pro pokročilé
 20:00Blíženec
24. 10. 19 Čt16:00Sněžný kluk
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland
25. 10. 19 Pá16:00Sněžný kluk
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland
26. 10. 19 So14:00Zloba: Královna všeho zlého 3D
 16:00Sněžný kluk
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland
27. 10. 19 Ne14:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 16:00Sněžný kluk
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland
28. 10. 19 Po15:00Princ Krasoň
 17:30Přes prsty
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
29. 10. 19 Út17:30Přes prsty
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
30. 10. 19 St17:30Přes prsty
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.