Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Pardubický kraj - Lanškroun
Kino DCI
15. 11. 19 Pá19:30Le Mans ž66
16. 11. 19 So17:00Ucho
 19:30Amnestie
17. 11. 19 Ne19:30Amnestie
18. 11. 19 Po19:30Pražské orgie
19. 11. 19 Út19:30Sbohem, synu
20. 11. 19 St19:30Doktor Spánek
21. 11. 19 Čt19:30Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
22. 11. 19 Pá17:00Ledové království II
 19:30Vlastníci
23. 11. 19 So15:00 , 17:00Ledové království II
 19:30Vlastníci
24. 11. 19 Ne15:00 , 17:00Ledové království II
 19:30Vlastníci
25. 11. 19 Po17:00 , 19:30Poslední aristokratka
26. 11. 19 Út17:00 , 19:30Poslední aristokratka
27. 11. 19 St19:30Pardon, nezastihli jsme vás
28. 11. 19 Čt10:00Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
 19:30Last Christmas
29. 11. 19 Pá17:00Ledové království II
 19:30Last Christmas
30. 11. 19 So19:30S chutí Toskánska
01. 12. 19 Ne17:00Ledové království II
 19:30Vlastníci
02. 12. 19 Po19:30Terminátor: Temný osud
03. 12. 19 Út19:30Nabarvené ptáče
04. 12. 19 St19:30Valhalla: Říše bohů
05. 12. 19 Čt10:00Román pro pokročilé
 17:00 , 19:30Špindl 2
06. 12. 19 Pá17:00Jumanji: Další level
 19:30Špindl 2
07. 12. 19 So17:00Jumanji: Další level
 19:30Špindl 2
08. 12. 19 Ne17:00 , 19:30Jumanji: Další level
09. 12. 19 Po19:30Le Mans ž66
10. 12. 19 Út19:30Le Mans ž66
11. 12. 19 St17:00Výjimeční
 19:30První zrádce
12. 12. 19 Čt10:00Národní třída
 19:30Černé Vánoce
13. 12. 19 Pá19:30Černé Vánoce
14. 12. 19 So17:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 19:30Poslední aristokratka
15. 12. 19 Ne17:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 19:30Poslední aristokratka
16. 12. 19 Po19:30Ženská na vrcholu
17. 12. 19 Út19:30Hra
18. 12. 19 St17:00Bitva u Midway
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
19. 12. 19 Čt17:00 , 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
20. 12. 19 Pá17:00 , 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
21. 12. 19 So19:30Star Wars: Vzestup Skywalkera
22. 12. 19 Ne19:30Last Christmas
26. 12. 19 Čt17:00Špi_ni v převleku
27. 12. 19 Pá17:00Špi_ni v převleku
 19:30Vlastníci
28. 12. 19 So17:00Ledové království II
 19:30Poslední aristokratka
29. 12. 19 Ne17:00Ledové království II
 19:30Špindl 2
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.