Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
20. 11. 19 St15:00Rodina Addamsovcov
 15:50Vládkyňa zla 2
 16:00Snežný chlapec
 17:00Posledná aristokratka
 18:00Bitka o Midway
 18:15Dokonalá lož
 19:15Ženská na vrchole
 20:30Le Mans ?66
 20:45Charlieho anjeli
 21:30Amnestie
21. 11. 19 Čt15:00Snežný chlapec
 15:30Rodina Addamsovcov
 16:30Ľadové kráľovstvo 2
 17:00Ľadové kráľovstvo 2 3D
 17:30Vlastníci
 19:00Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
 19:15Malá ríša
 19:30Ženská na vrchole
 21:00Le Mans ?66
 21:30Appka
 21:45Amnestie
22. 11. 19 Pá14:30Pavarotti (FKS)
 15:00Snežný chlapec
 15:45 , 18:00Ľadové kráľovstvo 2
 17:00Ľadové kráľovstvo 2 3D
 17:30Vlastníci
 19:15Malá ríša
 19:30Ženská na vrchole
 20:15Le Mans ?66
 21:30Appka
 21:45Amnestie
23. 11. 19 So11:00Posledná aristokratka
 11:05 , 15:30Rodina Addamsovcov
 11:15 , 13:30 , 15:45 , 19:15Ľadové kráľovstvo 2
 13:00Vládkyňa zla 2
 13:15Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 15:00Snežný chlapec
 17:00Ľadové kráľovstvo 2 3D
 17:30Vlastníci
 18:55Achnaton
 19:30Ženská na vrchole
 21:30Appka
 21:45Le Mans ?66
24. 11. 19 Ne11:00Posledná aristokratka
 11:05 , 15:30Rodina Addamsovcov
 11:15 , 15:45 , 18:00Ľadové kráľovstvo 2
 13:00Vládkyňa zla 2
 13:15Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 13:25Ľadové kráľovstvo 2 - Detská nedeľa
 15:00Snežný chlapec
 17:00Ľadové kráľovstvo 2 3D
 17:30Vlastníci
 19:15Malá ríša
 19:30Ženská na vrchole
 20:15Le Mans ?66
 21:30Appka
 21:45Amnestie
25. 11. 19 Po15:00Snežný chlapec
 15:30Rodina Addamsovcov
 15:45 , 18:00Ľadové kráľovstvo 2
 17:00Ľadové kráľovstvo 2 3D
 17:30Vlastníci
 19:15Malá ríša
 19:30Ženská na vrchole
 20:15Bitka o Midway
 21:30Appka
 21:45Charlieho anjeli
26. 11. 19 Út15:00Snežný chlapec
 15:30Rodina Addamsovcov
 15:45 , 18:00Ľadové kráľovstvo 2
 17:00Ľadové kráľovstvo 2 3D
 17:30Vlastníci
 19:15Malá ríša
 19:30Ženská na vrchole
 20:15Bitka o Midway
 21:30Appka
 21:45Charlieho anjeli
27. 11. 19 St15:00Snežný chlapec
 15:30Rodina Addamsovcov
 15:45 , 18:00Ľadové kráľovstvo 2
 17:00Ľadové kráľovstvo 2 3D
 17:30Vlastníci
 19:15Malá ríša
 19:30Ženská na vrchole
 20:15Bitka o Midway
 21:30Appka
 21:45Charlieho anjeli
01. 12. 19 Ne15:45Korzár
04. 12. 19 St18:00Šťastný nový rok - Babská jazda
06. 12. 19 Pá14:30Loli paradička (FKS)
07. 12. 19 So18:55Čarovná flauta
18. 12. 19 St19:15Star Wars: Vzostup Skywalkera - Predpremiéra(tit.)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera - Predpremiéra(dab.)
19. 12. 19 Čt16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
20. 12. 19 Pá14:30Cez prsty (FKS)
 16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
21. 12. 19 So16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
22. 12. 19 Ne15:45Luskáčik
 16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
23. 12. 19 Po16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
25. 12. 19 St16:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (dab.)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera (tit.)
 20:45Star Wars: Vzostup Skywalkera (dab.)
29. 12. 19 Ne18:00Plácido Domingo: Slávnostný večer 50. výročie
11. 01. 20 So18:55Wozzeck
19. 01. 20 Ne15:45Raymonda
25. 01. 20 So18:55Manon
01. 02. 20 So18:55Porgy a Bess
23. 02. 20 Ne15:45Giselle
29. 02. 20 So18:55Agrippina
14. 03. 20 So17:55Bludný Holanďan
29. 03. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
11. 04. 20 So18:55Tosca
26. 04. 20 Ne15:45Labutie jazero
09. 05. 20 So18:55Maria Stuarda
24. 05. 20 Ne15:45Drahokamy
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.