Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
29. 02. 20 So13:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:20 , 13:50 , 18:10Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:40 , 15:20 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 14:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00 , 16:20 , 17:30 , 18:20 , 18:40 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 18:00 , 20:00 , 21:00TEMPOS 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
01. 03. 20 Ne13:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:20 , 13:50 , 18:10Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:40 , 15:20 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 14:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00 , 16:20 , 17:30 , 18:20 , 18:40 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 18:00 , 20:00 , 21:00TEMPOS 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
02. 03. 20 Po15:20 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00 , 16:20 , 17:30 , 18:20 , 18:40 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 18:00 , 21:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 20:001917 2D (ČT)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
03. 03. 20 Út15:20 , 16:30Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00 , 16:20 , 17:30 , 18:20 , 18:40 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 18:00 , 21:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:40Volanie divočiny 2D (ST)
 20:00Biely, biely deň 2D (ČT)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
04. 03. 20 St15:20Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40Príliš osobná známosť 2D (SD)
 15:50Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00 , 16:20 , 17:30 , 18:20 , 18:40 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 21:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Chlap na striedačku 2D (OV)
 19:00André Rieu: 70 rokov mladosti 2D (OV)
 20:001917 2D (ČT)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.