Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Krnov
Mír 70
14. 10. 19 Po19:30XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 2
 20:00Stehlík
15. 10. 19 Út17:00XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 3
 17:30Blíženec
 19:30XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 4
 20:00Stehlík
16. 10. 19 St14:00V oblacích Dabing
 17:00XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 5
 17:30Blíženec
 19:30XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 6
 20:00Stehlík
17. 10. 19 Čt14:00V oblacích Dabing
 17:00XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 7
 17:30Zloba: Královna všeho zlého 2D Dabing
 19:30XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 8
 20:00Zloba: Královna všeho zlého 2D Titulky
18. 10. 19 Pá17:00XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 9
 17:30Zloba: Královna všeho zlého 2D Dabing
 19:30XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 10
 20:00Zloba: Královna všeho zlého 2D Titulky
19. 10. 19 So15:15Psí kusy dabing
 15:30Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon Dabing
 17:00XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 11
 17:30Zloba: Královna všeho zlého 3D Dabing
 19:30XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 12
 20:00Zloba: Královna všeho zlého 2D Dabing
20. 10. 19 Ne15:15Psí kusy dabing
 15:30Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon Dabing
 17:00XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 13
 17:30Zloba: Královna všeho zlého 2D Dabing
 19:30XVII.MF Outdoorových filmů - Pásmo 14
 20:00Zloba: Královna všeho zlého 3D Dabing
21. 10. 19 Po15:00Budiž světlo
 17:30Zloba: Královna všeho zlého 2D Dabing
 17:45 , 20:00Staříci
 19:45V zajetí sítě
22. 10. 19 Út17:30Zloba: Královna všeho zlého 3D Dabing
 17:45 , 20:00Staříci
 19:45V zajetí sítě
23. 10. 19 St09:30Tlapková patrola Dabing
 17:30Zloba: Královna všeho zlého 2D Dabing
 17:45 , 20:00Staříci
 19:45V zajetí sítě
24. 10. 19 Čt17:30Rambo: Poslední krev
 17:45Poslední aristokratka
 19:45Pražské orgie
 20:00Zombieland: Rána jistoty
25. 10. 19 Pá17:30Rambo: Poslední krev
 17:45Poslední aristokratka
 19:45Pražské orgie
 20:00Zombieland: Rána jistoty
26. 10. 19 So15:30Sněžný kluk 2D Dabing
 15:45Angry Birds ve filmu 2 2D dabing
 17:45Pražské orgie
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland: Rána jistoty
 20:00Rambo: Poslední krev
27. 10. 19 Ne15:30Sněžný kluk 3D Dabing
 15:45Angry Birds ve filmu 2 2D dabing
 17:45Poslední aristokratka
 17:45Pražské orgie
 20:00Rambo: Poslední krev
 20:00Zombieland: Rána jistoty
28. 10. 19 Po15:30Sněžný kluk 2D Dabing
 15:45Angry Birds ve filmu 2 2D dabing
 17:45Národní třída
 17:45 , 20:00Poslední aristokratka
 19:45Stehlík
29. 10. 19 Út15:30Sněžný kluk 3D Dabing
 15:30Playmobil ve filmu dabing
 17:45 , 20:00Poslední aristokratka
 17:45Národní třída
 19:45Stehlík
30. 10. 19 St15:30Sněžný kluk 2D Dabing
 15:30Playmobil ve filmu dabing
 17:45 , 20:00Poslední aristokratka
 17:45Národní třída
 19:45Stehlík
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.