Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
22. 02. 20 So14:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 16:00Ježek Sonic
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Judy
23. 02. 20 Ne14:00Mosley
 16:00Ježek Sonic
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Judy
24. 02. 20 Po16:00Cesta za živou vodou
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Sviňa
25. 02. 20 Út16:00Cesta za živou vodou
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Sviňa
26. 02. 20 St16:00Cesta za živou vodou
 18:00Chlap na střídačku
 20:00Sviňa
27. 02. 20 Čt16:00Ledové království II
 18:00V síti
 20:001917
28. 02. 20 Pá16:00Ledové království II
 18:00V síti
 20:001917
29. 02. 20 So14:00Ježek Sonic
 16:00Ledové království II
 18:00V síti
 20:001917
01. 03. 20 Ne14:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 16:00Ledové království II
 18:00V síti
 20:001917
02. 03. 20 Po17:30Jumanji: Další level
 20:00Příliš osobní známost
03. 03. 20 Út17:30Jumanji: Další level
 20:00Příliš osobní známost
04. 03. 20 St17:30Jumanji: Další level
 20:00Příliš osobní známost
05. 03. 20 Čt16:10Frčíme
 18:30V síti: Za školou
 20:00Neviditelný
06. 03. 20 Pá16:10Frčíme
 18:30V síti: Za školou
 20:00Neviditelný
07. 03. 20 So14:00Ledové království II - 3D
 16:10Frčíme
 18:30V síti: Za školou
 20:00Neviditelný
08. 03. 20 Ne14:00Ježek Sonic
 16:10Frčíme
 18:30V síti: Za školou
 20:00Neviditelný
09. 03. 20 Po17:30Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 20:00Příliš osobní známost
10. 03. 20 Út17:30Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 20:00Příliš osobní známost
11. 03. 20 St17:30Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 20:00Příliš osobní známost
12. 03. 20 Čt15:40Frčíme
 17:503Bobule
 20:00Bloodshot
13. 03. 20 Pá15:40Frčíme
 17:503Bobule
 20:00Bloodshot
14. 03. 20 So13:30Frčíme - 3D
 15:40Frčíme
 17:503Bobule
 20:00Bloodshot
15. 03. 20 Ne13:30Ledové království II
 15:40Frčíme
 17:503Bobule
 20:00Bloodshot
16. 03. 20 Po17:30Zapomenutý princ
 20:00Chlap na střídačku
17. 03. 20 Út17:30Zapomenutý princ
 20:00Chlap na střídačku
18. 03. 20 St17:30Zapomenutý princ
 20:00Chlap na střídačku
19. 03. 20 Čt16:00Princezna zakletá v čase
 18:00Tiché místo: Část II
 20:003Bobule
20. 03. 20 Pá16:00Princezna zakletá v čase
 18:00Tiché místo: Část II
 20:003Bobule
21. 03. 20 So14:00Ledová sezona: Ztracený poklad
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:00Tiché místo: Část II
 20:003Bobule
22. 03. 20 Ne13:45Frčíme
 16:00Princezna zakletá v čase
 18:00Tiché místo: Část II
 20:003Bobule
23. 03. 20 Po17:30Můj kámoš špion
 20:003Bobule
24. 03. 20 Út17:30Můj kámoš špion
 20:003Bobule
25. 03. 20 St17:30Můj kámoš špion
 20:003Bobule
26. 03. 20 Čt15:40Mulan
 17:453Bobule
 20:00Šarlatán
27. 03. 20 Pá15:40Mulan
 17:453Bobule
 20:00Šarlatán
28. 03. 20 So14:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:40Mulan
 17:453Bobule
 20:00Šarlatán
29. 03. 20 Ne13:45Ledová sezona: Ztracený poklad
 15:40Mulan
 17:453Bobule
 20:00Šarlatán
30. 03. 20 Po17:30Andílci za školou
 20:003Bobule
31. 03. 20 Út17:30Andílci za školou
 20:003Bobule
01. 04. 20 St17:30Andílci za školou
 20:003Bobule
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.