Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
28. 01. 23 So11:30 , 13:30 , 14:20 , 15:50 , 16:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 11:40 , 13:20 , 14:10 , 15:20 , 16:10 , 17:20Zúbková víla 2D (SD)
 11:50 , 12:40 , 15:40 , 17:30Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 12:10 , 15:10 , 17:20 , 19:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 12:20Mimoni 2: Zloduch prichádza 2D (SD)
 12:30Čierny Panter: Navždy Wakanda 2D (SD)
 12:50Krokodíl Lyle 2D (SD)
 13:10 , 17:00 , 20:50Avatar: Cesta vody IMAX 3D (ST)
 13:30 , 15:45 , 18:00 , 20:00Želanie k narodeninám 2D (OV)
 13:40 , 19:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 14:40 , 17:50Muž menom Otto 2D (ST)
 15:30 , 18:20 , 20:30 , 21:10M3GAN 2D (ST)
 16:30Avatar: Cesta vody 2D ATMOS (ST)
 17:40Babylon 2D (ST)
 17:50Mayday 2D (ST)
 19:20 , 20:25 , 21:30V zajatí mysle 2D (ČT)
 19:30Avatar: Cesta vody 3D ATMOS (ST)
 20:10I Wanna Dance with Somebody 2D (ST)
 20:20Babylon 2D ATMOS (ST)
 21:20Fortunova hra 2D (ČT)
29. 01. 23 Ne11:30 , 13:30 , 14:20 , 15:50 , 16:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 11:40 , 13:20 , 14:10 , 15:20 , 16:10 , 17:20Zúbková víla 2D (SD)
 11:50 , 12:40 , 15:40 , 17:30Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 12:10 , 15:10 , 17:20 , 19:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 12:20Mimoni 2: Zloduch prichádza 2D (SD)
 12:30Čierny Panter: Navždy Wakanda 2D (SD)
 12:50Krokodíl Lyle 2D (SD)
 13:10 , 17:00 , 20:50Avatar: Cesta vody IMAX 3D (ST)
 13:30 , 15:45 , 18:00 , 20:00Želanie k narodeninám 2D (OV)
 13:40 , 19:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 14:40 , 17:50Muž menom Otto 2D (ST)
 15:30 , 18:20 , 20:30 , 21:10M3GAN 2D (ST)
 16:30Avatar: Cesta vody 2D ATMOS (ST)
 17:40Babylon 2D (ST)
 17:50Mayday 2D (ST)
 19:20 , 20:25 , 21:30V zajatí mysle 2D (ČT)
 19:30Avatar: Cesta vody 3D ATMOS (ST)
 20:10I Wanna Dance with Somebody 2D (ST)
 20:20Babylon 2D ATMOS (ST)
 21:20Fortunova hra 2D (ČT)
30. 01. 23 Po14:10 , 15:20 , 16:10 , 17:20Zúbková víla 2D (SD)
 14:20 , 15:00 , 15:50Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 14:30 , 17:30Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 14:40 , 17:50Muž menom Otto 2D (ST)
 15:10 , 17:20 , 20:10 , 21:00Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 15:20 , 19:20 , 20:25 , 21:30V zajatí mysle 2D (ČT)
 15:30 , 18:20 , 20:30 , 21:10M3GAN 2D (ST)
 15:45 , 18:00 , 20:00Želanie k narodeninám 2D (OV)
 17:40Babylon 2D (ST)
 17:50Mayday 2D (ST)
 18:30Avatar: Cesta vody IMAX 3D (ST)
 19:50Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 20:40Babylon 2D ATMOS (ST)
 21:20Fortunova hra 2D (ČT)
31. 01. 23 Út14:10 , 15:20 , 16:10 , 17:20Zúbková víla 2D (SD)
 14:20 , 15:50 , 16:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 14:40 , 17:50Muž menom Otto 2D (ST)
 15:10 , 17:20 , 19:50Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 15:20 , 19:20 , 20:25 , 21:30V zajatí mysle 2D (ČT)
 15:30 , 18:20 , 20:30 , 21:10M3GAN 2D (ST)
 15:40 , 17:30Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:45 , 18:00 , 20:00Želanie k narodeninám 2D (OV)
 16:30Avatar: Cesta vody 2D ATMOS (ST)
 17:40Babylon 2D (ST)
 17:50Mayday 2D (ST)
 18:30Avatar: Cesta vody IMAX 3D (ST)
 19:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 19:30Avatar: Cesta vody 3D ATMOS (ST)
 20:10I Wanna Dance with Somebody 2D (ST)
 20:20Babylon 2D ATMOS (ST)
 21:20Fortunova hra 2D (ČT)
01. 02. 23 St14:10 , 15:20 , 16:10 , 17:20Zúbková víla 2D (SD)
 14:20 , 15:50 , 16:40Kocúr v čižmách: Posledné želanie 2D (SD)
 14:40 , 17:50Muž menom Otto 2D (ST)
 15:10 , 17:50 , 20:15Čo s tým má láska? 2D (ČT)
 15:20 , 19:20 , 20:25 , 21:30V zajatí mysle 2D (ČT)
 15:30 , 20:30 , 21:10M3GAN 2D (ST)
 15:40 , 17:30Avatar: Cesta vody 3D (SD)
 15:45 , 18:20Želanie k narodeninám 2D (OV)
 16:30Avatar: Cesta vody 2D ATMOS (ST)
 17:40Babylon 2D (ST)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
 18:30Avatar: Cesta vody IMAX 3D (ST)
 19:00Avatar: Cesta vody 2D (SD)
 19:30Avatar: Cesta vody 3D ATMOS (ST)
 20:10I Wanna Dance with Somebody 2D (ST)
 20:20Babylon 2D ATMOS (ST)
 21:20Fortunova hra 2D (ČT)
03. 02. 23 Pá18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
04. 02. 23 So17:30André Rieu v Dubline 2D (ČT)
 18:00BTS: Yet To Come in Cinemas
05. 02. 23 Ne17:30André Rieu v Dubline 2D (ČT)
07. 02. 23 Út19:00Magic Mike: Posledný tanec 2D ATMOS (ST)
08. 02. 23 St18:00Magic Mike: Posledný tanec 2D (ST)
 18:00Ako voda na čokoládu
11. 02. 23 So16:00PACI PAC TURNÉ V CINEMAX
15. 02. 23 St19:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
 19:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 20:00Ant-Man a Wasp: Quantumania IMAX 3D (ST)
 20:30Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D ATMOS (ST)
16. 02. 23 Čt14:20 , 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 15:20 , 18:00 , 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D ATMOS (ST)
 16:00 , 18:40 , 21:20Ant-Man a Wasp: Quantumania IMAX 3D (ST)
 17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
17. 02. 23 Pá14:20 , 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 15:20 , 18:00 , 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D ATMOS (ST)
 16:00 , 18:40 , 21:20Ant-Man a Wasp: Quantumania IMAX 3D (ST)
 17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
18. 02. 23 So14:20 , 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 15:20 , 18:00 , 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D ATMOS (ST)
 16:00 , 18:40 , 21:20Ant-Man a Wasp: Quantumania IMAX 3D (ST)
 17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
19. 02. 23 Ne14:20 , 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 15:20 , 18:00 , 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D ATMOS (ST)
 16:00 , 18:40 , 21:20Ant-Man a Wasp: Quantumania IMAX 3D (ST)
 17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
20. 02. 23 Po14:20 , 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 15:20 , 18:00 , 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D ATMOS (ST)
 16:00 , 18:40 , 21:20Ant-Man a Wasp: Quantumania IMAX 3D (ST)
 17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
21. 02. 23 Út14:20 , 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 16:00 , 18:40 , 21:20Ant-Man a Wasp: Quantumania IMAX 3D (ST)
 17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
22. 02. 23 St14:20 , 19:50Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D (SD)
 15:20 , 18:00 , 20:40Ant-Man a Wasp: Quantumania 2D ATMOS (ST)
 16:00 , 18:40 , 21:20Ant-Man a Wasp: Quantumania IMAX 3D (ST)
 17:00Ant-Man a Wasp: Quantumania 3D (SD)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.