Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV
07. 07. 20 Út18:20Raoul Taburin 2D (ČT)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:10Bourák 2D (OV)
 20:203Bobule 2D (OV)
 20:30Emma 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
08. 07. 20 St14:50Ježko Sonic 2D (SD)
 15:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 17:00Hokejový sen 2D (OV)
 17:30 , 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50 , 20:10Bourák 2D (OV)
 18:00 , 20:203Bobule 2D (OV)
 18:10Radioactive 2D (ST)
 19:30Lov 2D (ST)
 20:30Emma 2D (ST)
09. 07. 20 Čt15:30Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:15 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:30Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
10. 07. 20 Pá15:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:30Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:40V sieti 2D (OV)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:15 , 20:103Bobule 2D (OV)
 20:00Jonas Kaufmann: Moja Viedeň
 20:30Bourák 2D (OV)
11. 07. 20 So13:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:30 , 15:40Vpred 2D (SD)
 13:40 , 15:50 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:45Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:15 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:30Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
12. 07. 20 Ne13:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:30 , 15:40Vpred 2D (SD)
 13:40 , 15:50 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:45Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:15 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:30Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
13. 07. 20 Po15:30Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:15 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:30Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
14. 07. 20 Út15:30Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:30Mladý Ahmed 2D (ČT)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:30Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
15. 07. 20 St15:30Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:40 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:15 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:30V sieti 2D (OV)
 20:30Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
17. 07. 20 Pá20:00Riverdance 25: Výročná show
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.