Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
11. 07. 20 So13:20Vpred 2D (SD)
 13:30 , 14:40 , 15:50 , 16:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:40 , 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 14:30 , 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:30Dolittle 2D (SD)
 16:20Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 19:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:20 , 20:30 , 20:503Bobule 2D (OV)
 19:50Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
12. 07. 20 Ne13:20Vpred 2D (SD)
 13:30 , 14:40 , 15:50 , 16:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:40 , 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 14:30 , 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:30Dolittle 2D (SD)
 16:20Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 19:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:20 , 20:30 , 20:503Bobule 2D (OV)
 19:50Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
13. 07. 20 Po15:30Dolittle 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 16:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 19:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:20 , 20:30 , 20:503Bobule 2D (OV)
 19:50Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
14. 07. 20 Út15:30Dolittle 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 16:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 19:00 , 20:30Hokejový sen 2D (OV)
 18:20 , 20:30 , 20:503Bobule 2D (OV)
 20:00Mladý Ahmed 2D (ČT)
 20:40Lov 2D (ST)
15. 07. 20 St15:30Dolittle 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 16:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 19:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:20 , 20:30 , 20:503Bobule 2D (OV)
 19:50Bourák 2D (OV)
 20:40Lov 2D (ST)
17. 07. 20 Pá20:00Riverdance 25: Výročná show
22. 07. 20 St17:30Scoob! 2D (SD)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.