Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
09. 07. 20 Čt15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15 , 18:15 , 20:15Hokejový sen 4K
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Bourák
 19:453Bobule
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá
10. 07. 20 Pá15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15 , 18:15 , 20:15Hokejový sen 4K
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Bourák
 19:453Bobule
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá
11. 07. 20 So11:00Mosley
 11:15 , 14:00Snežná hliadka
 11:30Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:15Vpred
 13:30 , 15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15 , 18:15 , 20:15Hokejový sen 4K
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Bourák
 19:453Bobule
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá
12. 07. 20 Ne11:00Mosley
 11:15 , 14:00Snežná hliadka
 11:30Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:15Vpred
 13:30Ježko Sonic
 15:30Minna a továreň na sny - Detská nedeľa
 16:00Lassie sa vracia
 16:15 , 18:15 , 20:15Hokejový sen 4K
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Bourák
 19:453Bobule
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá
13. 07. 20 Po15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15 , 18:15 , 20:15Hokejový sen 4K
 17:30Zabudnutý princ
 18:00Caravaggio - duše a krev
 19:453Bobule
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá
14. 07. 20 Út15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15 , 18:15 , 20:15Hokejový sen 4K
 17:30Zabudnutý princ
 18:00 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá
 19:453Bobule
15. 07. 20 St15:30Ježko Sonic
 16:00Lassie sa vracia
 16:15 , 18:15 , 20:15Hokejový sen 4K
 17:30Zabudnutý princ
 18:00 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá
 19:453Bobule
17. 07. 20 Pá14:30Šťastný nový rok (FKS)
19. 07. 20 Ne15:45Labutie jazero
27. 07. 20 Po18:00Gauguin z Národní galerie v Londýně
31. 07. 20 Pá14:30Môj príbeh (FKS)
02. 08. 20 Ne18:00Jonas Kaufmann: Moja Viedeň
08. 08. 20 So18:55Tosca
14. 08. 20 Pá14:30Špindl 2 (FKS)
24. 08. 20 Po18:00Monetovy lekníny - magie vody a světla
28. 08. 20 Pá14:30Príliš osobná známosť (FKS)
14. 09. 20 Po18:00Klimt & Schiele - Erós a Psyché
19. 09. 20 So17:55Bludný Holanďan
04. 10. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.