Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX MAX TRNAVA
23. 09. 20 St15:40Pinocchio 2D (SD)
 15:50Noví mutanti 2D (ČD)
 16:00Mulan 2D (SD)
 18:00Malý Joe 2D (ČT)
 18:20After: Sľub 2D (ČT)
 18:30Narušený 2D (ST)
 20:15Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 20:40Noví mutanti 2D (ST)
24. 09. 20 Čt15:30 , 17:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 15:40Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:10Noví mutanti 2D (ST)
 20:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:20After: Sľub 2D (ČT)
25. 09. 20 Pá15:30 , 17:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 15:40Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:10Noví mutanti 2D (ST)
 20:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:20After: Sľub 2D (ČT)
26. 09. 20 So13:20Scoob! 2D (SD)
 13:40 , 15:40Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 14:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30 , 17:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 15:50 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:10Noví mutanti 2D (ST)
 20:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:20After: Sľub 2D (ČT)
27. 09. 20 Ne13:20Scoob! 2D (SD)
 13:40 , 15:40Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 14:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:50 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 16:00André Rieu: Magický Maastricht
 17:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 18:50Noví mutanti 2D (ST)
 20:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 21:00After: Sľub 2D (ČT)
28. 09. 20 Po15:20Noví mutanti 2D (ST)
 15:40Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 20:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:20After: Sľub 2D (ČT)
29. 09. 20 Út15:20Noví mutanti 2D (ST)
 15:40Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 20:20After: Sľub 2D (ČT)
 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
30. 09. 20 St15:00Noví mutanti 2D (ST)
 15:40Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 20:30Bábovky 2D (OV)
 17:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Ženská pomsta 2D (OV)
 19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
 20:00Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.