Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Dunajská Streda
CINEMAX DUNAJSKÁ STREDA
15. 08. 20 So13:00 , 17:20Scoob! 2D (MD)
 13:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 14:00Hurá do džungle 2D (SD)
 15:10Scoob! 2D (SD)
 15:50Minna a továreň na sny 2D (MD)
 16:00Letní rebeli 2D (OV)
 17:50Neviditeľný 2D (MD)
 18:00Fatima 2D (ST)
 19:30Počiatok (10. výročie) 2D (MD)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30Ava: Bez súcitu 2D (MD)
16. 08. 20 Ne13:00 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 13:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 14:00Hurá do džungle 2D (SD)
 15:10Scoob! 2D (MD)
 15:50Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:00Letní rebeli 2D (OV)
 17:50Neviditeľný 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 19:30Počiatok (10. výročie) 2D (ČT)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
17. 08. 20 Po15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:50Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:00Letní rebeli 2D (OV)
 17:50Neviditeľný 2D (MD)
 18:00Fatima 2D (ST)
 19:30Počiatok (10. výročie) 2D (MD)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
18. 08. 20 Út15:10 , 17:20Scoob! 2D (MD)
 15:20Letní rebeli 2D (OV)
 15:50Minna a továreň na sny 2D (MD)
 17:50Neviditeľný 2D (ST)
 18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
 19:30Počiatok (10. výročie) 2D (MD)
 20:30Ava: Bez súcitu 2D (MD)
 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
19. 08. 20 St15:10Scoob! 2D (SD)
 15:50Minna a továreň na sny 2D (MD)
 16:00Letní rebeli 2D (OV)
 17:20Scoob! 2D (MD)
 17:50Neviditeľný 2D (MD)
 18:00Fatima 2D (ST)
 19:30Počiatok (10. výročie) 2D (ČT)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30Ava: Bez súcitu 2D (MD)
26. 08. 20 St19:30Tenet 2D (MD)
27. 08. 20 Čt17:20Tenet 2D (MD)
 20:30Tenet 2D (ST)
28. 08. 20 Pá17:20Tenet 2D (ST)
 20:30Tenet 2D (MD)
29. 08. 20 So17:20Tenet 2D (ST)
 20:30Tenet 2D (MD)
30. 08. 20 Ne17:20Tenet 2D (MD)
 20:30Tenet 2D (ST)
31. 08. 20 Po17:20Tenet 2D (MD)
 20:30Tenet 2D (ST)
01. 09. 20 Út17:20Tenet 2D (ST)
 20:30Tenet 2D (MD)
02. 09. 20 St17:20Tenet 2D (ST)
 20:30Tenet 2D (MD)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.