Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX MAX TRNAVA
14. 07. 20 Út15:30Dolittle 2D (SD)
 17:30 , 19:30Hokejový sen 2D (OV)
 17:403Bobule 2D (OV)
 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 19:50Bourák 2D (OV)
 20:00Mladý Ahmed 2D (ČT)
15. 07. 20 St15:20 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:25Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Dolittle 2D (SD)
 17:30 , 19:30Hokejový sen 2D (OV)
 17:403Bobule 2D (OV)
 19:50Bourák 2D (OV)
 20:00Radioactive 2D (ST)
16. 07. 20 Čt15:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:50 , 19:50Meky 2D (OV)
 18:10Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:00Bourák 2D (OV)
 20:303Bobule 2D (OV)
17. 07. 20 Pá15:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:50 , 19:50Meky 2D (OV)
 18:10Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:00Riverdance 25: Výročná show
 20:303Bobule 2D (OV)
18. 07. 20 So13:30TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:00 , 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:50 , 19:50Meky 2D (OV)
 18:10Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:00Bourák 2D (OV)
 20:303Bobule 2D (OV)
19. 07. 20 Ne13:30TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:00 , 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:50 , 19:50Meky 2D (OV)
 18:10Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:00Bourák 2D (OV)
 20:303Bobule 2D (OV)
20. 07. 20 Po15:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:50 , 19:50Meky 2D (OV)
 18:10Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:00Bourák 2D (OV)
 20:303Bobule 2D (OV)
21. 07. 20 Út15:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:50 , 19:50Meky 2D (OV)
 18:10Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 20:00Rebelky 2D (ČT)
 20:303Bobule 2D (OV)
22. 07. 20 St15:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:40Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:20Hokejový sen 2D (OV)
 17:30Scoob! 2D (SD)
 17:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 18:10Ako byť dobrou ženou 2D (ČT)
 19:50Meky 2D (OV)
 20:00Bourák 2D (OV)
 20:303Bobule 2D (OV)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.