Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
04. 07. 20 So13:00 , 15:20Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:00 , 18:00 , 20:203Bobule 2D (OV)
 13:10 , 15:30 , 17:40Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:30 , 15:40Vpred 2D (SD)
 13:40 , 15:45Snežná hliadka 2D (SD)
 13:50 , 16:00Mosley 2D (SD)
 14:00 , 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10 , 17:30 , 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 17:50 , 20:30Bourák 2D (OV)
 18:10Emma 2D (ST)
 18:10Radioactive 2D (ST)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:10V sieti 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
05. 07. 20 Ne13:00 , 15:20Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 13:00 , 18:00 , 20:203Bobule 2D (OV)
 13:10 , 15:30 , 17:40Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:30 , 15:40Vpred 2D (SD)
 13:40 , 15:45Snežná hliadka 2D (SD)
 13:50 , 16:00Mosley 2D (SD)
 14:00 , 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10 , 17:30 , 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:50 , 20:30Bourák 2D (OV)
 18:10Emma 2D (ST)
 18:10Radioactive 2D (ST)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:10V sieti 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
06. 07. 20 Po15:10 , 17:30 , 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 15:20Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:30 , 17:40Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:45Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00Mosley 2D (SD)
 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 17:50 , 20:30Bourák 2D (OV)
 18:00 , 20:203Bobule 2D (OV)
 18:10Emma 2D (ST)
 18:10Radioactive 2D (ST)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:10V sieti 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
07. 07. 20 Út15:10 , 17:30 , 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 15:20Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:30 , 17:40Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:45Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00Mosley 2D (SD)
 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 17:50 , 20:30Bourák 2D (OV)
 18:00 , 20:203Bobule 2D (OV)
 18:10Emma 2D (ST)
 18:10Raoul Taburin 2D (ČT)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:10V sieti 2D (OV)
 20:15Radioactive 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
08. 07. 20 St15:10 , 17:30 , 20:00Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 15:20Medvedíci Boonie: Cesta do praveku 2D (SD)
 15:30 , 17:40Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:45Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00Mosley 2D (SD)
 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 17:50 , 20:30Bourák 2D (OV)
 18:00 , 20:203Bobule 2D (OV)
 18:10Emma 2D (ST)
 18:10Radioactive 2D (ST)
 19:50Neviditeľný 2D (ST)
 20:10V sieti 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
10. 07. 20 Pá20:00Jonas Kaufmann: Moja Viedeň
17. 07. 20 Pá20:00Riverdance 25: Výročná show
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.